Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Minister pracy o urzędnikach NAV: - Wielu z nich jest zaniepokojonych. - Norwegia

Czytali temat:
Piotr Koczkodaj (694 niezalogowanych)
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
alexkawa napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Minister pracy o urzędnikach NAV: - Wielu z nich jest zaniepokojonych.
hmmmm biorac pod uwage amerykanskie wzorce kreowania polityki strachu, najlepiej wprowadzic kontrole, jak na lotniskach i skanery cialaP w koncu, dla wszelkiej masci azylantow oraz coraz wiekszej liczby turystow z Bolandy, NAV to "bramy raju"


Ja bym zamontowal elektroencefalograf. Sa czynnosci mozgowe-jest obsluga. Brak aktywnosci- cham splawiany. Mysle, ze to rozladuje o jakies 70-80% ruch.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Ja bym zamontowal elektroencefalograf. Sa czynnosci mozgowe-jest obsluga. Brak aktywnosci- urzednik splawiany. Mysle, ze to poprawi szybkosc zalatwianych spraw o 3 miesiace
wystarczy podnies kompetencje obslugi zeby potrafila odpowiedziec chociaz na co najmniej co drugie pytanie i nie gubili dokumentow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
urzędnicy Navu niech wezmą się do pracy!!!! petenci czekają po kilka miesięcy na chorobowe czy zasiłek na dzieci czy udzielaniu poprawnych ,kompetentnych odpowiedzi na pytania,, a nie wprowadzania celowo w błąd ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
FRYDERYK CABALA
(fredicab)
Wiking
KTOS PIEPRZY,ŻE PRACOWNICY NAV POMAGJA LUDZIOM ŚMIESZNE.RACZEJ ODPIEPRZAJA FUSZERE I TYLE NA TWN TEMAT.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamila Sramkowska
(kamaskulsk)
Wiking
Chyba wiele osob zapomnialo jak w polsce pracuja urzedy!
Tutaj sa tez ludzie przy okienku ktorzy nie wiedza wszystkiego ale mimo wszystko sa mili niezaleznie od tego jak sie "kaleczy" norweski i sa uprzejmi i usmiechnieci nawet po 8 godzinach pracy.
JA pamietam polskie panienki z okienka wredne, zgryzliwe i splawiajace wszystkich jak leci! zreszta na takie wlasnie trafilam w polskim konsulacie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
błąd logiczny nie napisałem ,że chodzi o Polaków, jesteś częstym gościem Navu ?Alexkawa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
pomocni pracownicy Navu ? od kiedy? latasz z Polakami samolotem?to straszne! jak możesz to znieść ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
nie rozmawiamy o polskich urzędach tylko o norweskim Navie jak się pojawi artykuł o polskich urzędach napiszę o polskim urzędzie i o tym jak pracuje osobiście nigdy nie miałem problemów z urzędami w Polsce.Niby czemu mam pisać do urzędnika w Polsce po angielsku ?? Norweski urzędnik nie zrozumie nawet jak napisze do niego rodowity Norweg. Norweski urzędnik z Navu nie rozróżni Polsk filolog od filozof i kłamie tak jak znajomej, że dokumenty nie przyszły kiedy przyszły.A nie słyszałeś jak Afrykańczycy sprowadzają swoich rodziców (na tzw łączenie rodzin ) taka mamusia przyjeżdża dostaje od Norwegów mieszkanie i socjal (nie przepracowała ani sekundy w kraju do którego przyjeżdża i nie zna norweskiego ) mieszkanie socjalne zostaje wynajęte bo mamusia mieszka z córką.O tym nie łyszałeś(aś)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
,,zapite ryje,, spójrz w lustro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
no na oszustach widzę, że znasz się jak nikt, z domu ??a co masz przy ,,dupsku,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok