Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jarek Jarzabek Marcin K Mala Mi (2041 niezalogowanych)
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
bambry pierdolole z waszymi coment do polski jazda i to juzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jaroslaw Radtkowski
(JaroslawRadtkowski)
Wiking
polak potrafi????????tylko plame robi innymm polakom ktorzy uccziwie pracuje poznali kulture tego kraju....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
JaroslawRadtkowski napisał:
bambry pierdolole z waszymi coment do polski jazda i to juzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polak potrafi????????tylko plame robi innymm polakom ktorzy uccziwie pracuje poznali kulture tego kraju....

tobie do kultury to tak jak wieprzkowi do opery
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz ....
(Lukasz25)
Wiking
POLACY TYLKO WSTYD PRZYNOSZA EG BOR I NORGE HVELDIG AR OG EH IKKE GOD SOM SNAKKE POLAKKA DRIKKER ALKOHOLL DIE AR FORBOD DRIKER ETTER PA KJORE KUZWA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz ....
(Lukasz25)
Wiking
PRZESTANCIE PRZYNOSIC WSTYD POLACY BO CO SIE NIE SLYSZY TO PIJANI KIEROWCY POLSCY PRZYNOSICIE WSTYD POLAKOM KTORZY KUYTAJ MIESZKAJA.OPAMIETAJCIE SIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz ....
(Lukasz25)
Wiking
teraz pojdzie za kraty i będzie wiedział co to znaczy tutaj Norwedzy jak wiedza ze bedzia jechać gdzies to 4 dni nie pija ale owszem znajdzie się polaczek który wsiadze i co i co robi wstyd bo gdzie się nie czyta to polak to polak tamto to pijany to ukradl cos wstyd mi za was.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów

(olaf1)
Początkujący
Lukasz25 napisał:
teraz pojdzie za kraty i będzie wiedział co to znaczy tutaj Norwedzy jak wiedza ze bedzia jechać gdzies to 4 dni nie pija ale owszem znajdzie się polaczek który wsiadze i co i co robi wstyd bo gdzie się nie czyta to polak to polak tamto to pijany to ukradl cos wstyd mi za was.płacą ci za to? ile można zarobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
JaroslawRadtkowski napisał:
polak potrafi????????tylko plame robi innymm polakom ktorzy uccziwie pracuje poznali kulture tego kraju....


i czym sie przejmujesz?? obawiasz sie czegos? jesli jestes tym dobrym polakiem to srodowisko cie zaakceptuje, nie przejmuj sie innymi,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
Lukasz25 napisał:
teraz pojdzie za kraty i będzie wiedział co to znaczy tutaj Norwedzy jak wiedza ze bedzia jechać gdzies to 4 dni nie pija ale owszem znajdzie się polaczek który wsiadze i co i co robi wstyd bo gdzie się nie czyta to polak to polak tamto to pijany to ukradl cos wstyd mi za was.


A do kolegi troche ostrzej ..... Nie pierdol polacy to polacy tamto.......... Chuj Cie to obchodzi....... zyj swoim zyciem i nie wymierzaj sprawiedliwosci na wlasna reke....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
widzię , że tu niektórzy bardziej norwescy niż sami Norwegowie ! chuj wam w dupę...
Lukasz25 idzź do ginekologa niech cię zbada, trochę odciepli i nie krzycz , chyba , ze masz coś mądrego do napisania
Mi wystarczy opinia tych Norwegów z którymi pracuje i tych którzy mnie znają, i nie zmieni tego żaden najebus za kółkiem czy jakiś przemytnik ... powinniśmy się cieszyć , że tak mało tu takich ... w Polsce takie sprawy nawet nie są odnotywoane w mediach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok