Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
MIROSLAW SZYMANOWSKI Agata Dymna z s Mateusz Walkowiak LukaszC Ce M P (1831 niezalogowanych)
1 Post
Mikkel Piatek
(mikaelson1944)
Wiking
Domika - Super głos! Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dominika luczynska
(domikasong)
Wiking
A ja dziękuję wszystkim za opinie, zarówno hejterom jak i tym obiektywnym Piosenka jak sam tytuł wskazuje jest typowo kawałkiem na lato, nie każdemu taki rodzaj muzyki musi odpowiadać, ale dziękujemy z ekipą za Wasze opinie. no coż, zabieram się dalej do muzykowania, tym razem coś z gatunku R'N'b i Soul, może jednak niektórym z Was przypadnie do gustu Pozdrawiam, Domika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów

(p108)
Wiking
"Znakomitym przykładem na to, że z polskim pochodzeniem da się odnieść sukces na trudnym norweskim rynku jest Anja Garbarek, która kilka lat temu piosenką "Last trick" zawojowała listy przebojów".

- taa, znakomity przykład...Anja, córka Jana.
To akurat znakomity przykład na to, że pismaki nie wiedzą o czym piszą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
Nie jestem krytykiem muzycznym ale dla mnie to lekka ''masakra''. Mimo ze ładna dziewczyna głosu brak i ten angielski....mówi jak ruska po angielsku.....musi więcej ćwiczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów
...... ......
(gosiaaurelia)
Stały Bywalec
Cover Edyty Gorniak ELEGANCKO!! Dominiko zdecydowanie w tą strone, i może lepiej w Naszym Języku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz Kmieć
(matuszrle)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok