Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czy Polacy w Norwegii to hejterzy? - Norwegia

Czytali temat:
MIROSLAW SZYMANOWSKI Agata Dymna z s Mateusz Walkowiak LukaszC Ce M P (1818 niezalogowanych)
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czy Polacy w Norwegii to hejterzy?
To prawda, że jesteśmy często zazdrośni i złośliwi. To nasza brzydka przypadłość do której niechętnie się przyznajemy.
Co zaś do tej piosenki, ja osobiście zupełnie nie mam zdania, nie znam się na takiej muzyce, porównywanie jednak do disco polo np,bo i taką opinię czytałam, jest wg mnie niesprawiedliwe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
lena1 napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czy Polacy w Norwegii to hejterzy?
To prawda, że jesteśmy często zazdrośni i złośliwi. To nasza brzydka przypadłość do której niechętnie się przyznajemy.
Co zaś do tej piosenki, ja osobiście zupełnie nie mam zdania, nie znam się na takiej muzyce, porównywanie jednak do disco polo np,bo i taką opinię czytałam, jest wg mnie niesprawiedliwe.



Wlasnie dopiero odsluchalem ta piosenke, nie wiedzialem o tej piosence wczesniej i nie mam czego zalowac Nie mam zamiaru byc zlosliwy i nie robie tego z zazdrosci, ale ta piosenka jest naprawde slaba, nie na rynek norweski napewno. Moze w Polsce ktos sie ta nuta moze zachwycic choc watpie, moze Kazahstan albo gdzies tam w okolicy. I w ogole poza tym ze video tanie i z banalnym przekazem to i sama sciezka dzwiekowa pozostawia wiele do zyczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kris dj krx
(kris_wro)
Wiking
Glos super Domi jak zawsze Piekna , tylko za duzo reklamy dawnej lebary
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Troche autotune slychac....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
320 Postów
65 78
(6578)
Stały Bywalec
Blad!
Piosenka idealnie nadaje sie wlasnie,na rynek norweski!!
Zapijaczone i przygluche (bo zapijaczone) bjorny i astridy - lykna wszystko !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
6578 napisał:
Blad!
Piosenka idealnie nadaje sie wlasnie,na rynek norweski!!
Zapijaczone i przygluche (bo zapijaczone) bjorny i astridy - lykna wszystko !!!




Sledzac twoje posty zastanawiam sie gdzie ty przebywasz z jakimi ludzmi ty sie spotykasz a moze raczej czy w ogole masz jakichs znajomych ? Nie sadze aby to byli norwegowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
wyglada jak tania ukrainka co chce sie na sile wylansowac....porazka mandaryna jest juz lepsza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Zenek Bury
(zenekbury)
Wiking
Piosenka jak piosenka szalu nie ma .
Ale nie jest to powod zeby dziewczyne obrazac . Kazdy robi to co umie najlepiej.
Moze nie ta piosenka, moze nie dzis ale kto wie ...
Zycze powodzenia i niepoddawaj sie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Remek R
(Remo)
Nowicjusz
Nie słucham takiej muzy ale czasem jestem zmuszony, mnie kawałek nie porwał.
technicznie mówiąc Karol.Ky ma rację słychać coś w stylu autotune ale akurat ludzie którzy robią taką muzę chyba uważają to już za standard, źle dobrane barwy syntetyków do głosu między innymi dlatego nie chce się słuchać tego kawałka i tu nie jest wina Dominiki bo dziewczyna ma głos i jest na dodatek ładna

oczywiście są gusta i guściki jak komuś się podoba to proszę bardzo

taką muzę nazywam sezonową i ogólnie ta branża to jeden wielki syf. Moja była w to się bawiła i dobrze na tym nie wyszła.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
anna kowalska
(aniacobra1)
Wiking
Szczerze mowiac to uwazam ze stac ja na duzo lepsza,co do teledysku hmm ma figure to ja pokazuje tyle ze scena na plazy.. tam praktycznie widac biust-troche przesadzila no ale widac tez tak mozna,fajny chlopak...ogolnie rzecz biorac dalo sie posluchac/ nie falszuje/ ...Rzecz gustu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok