Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rafał Gadomski Anna Szulc Brudny Harry sM M Hannah Hannah Piotr Pilasiewicz robert kula kajak Ż Tomasz Iwaniuk Kamila Pełka Miki Kiss (4293 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
Taka sobie refleksja .
---
Każdy z NAS MA w SOBIE ...Swojego Boga , Przed Którym Czuje Wewnętrzną Bojaźń .
---
Nawet i te osoby , które nazywają siebie Ateistami .
---
Uczono Mnie w Dzieciństwie , że WYŚMIEWANIE SIĘ Z INNYCH RELIGI , to Niewiedza , Głupota i Strach .... przed otaczającą Nas Innością .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
243 Posty

(Grubas)
Stały Bywalec
No ja na przyklad w sobie nie mam a samo pojecie ateizm uwazam za absurdalne

Sam Harris — pojęcie ateizmu w ogóle nie powinno istnieć. Nie potrzebujemy specjalnego terminu na ludzi, którzy nie wierzą w astrologię czy w alchemię, nie mamy również specjalnego określenia na ludzi, którzy wątpią, czy rzeczywiście kosmici siusiają nam do mleka. Ateiści nie wierzą w niepoparte żadnymi dowodami twierdzenia, o tym, że jakiś dobry bóg się nami opiekuje i pilnuje, żeby to raczej Kowalski wpadł pijanemu kierowcy pod samochód, a nie ja. Zdaniem Harrisa, potrzeba tego dziwnego terminu wynika z faktu, iż większość społeczeństw opiera na tego rodzaju twierdzeniach swój sens życia, a człowiek, które takie twierdzenia kwestionuje, wydaje się być jakimś rarogiem i potrzebuje osobnej nazwy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bea Bea
(Beattrix)
Wiking
Chetnie poznam jakichs nie-katoholikow w Norwegii. Czyzby tacy istnieli?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
istnieją
na ogół charakteryzują się ciemniejszą karnacją
i łatwo ich rozpoznać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Beattrix napisał:
Chetnie poznam jakichs nie-katoholikow w Norwegii. Czyzby tacy istnieli?

Tytul sugeruje, ze paniusia nalezy do kosciola protestanckiego. To dziwne...., bo nie przypominam sobie, by w owym kosciele gloszono nietolerancje wobec innych wyznan.Wrecz przeciwnie, to kosciol bardzo otwarty i tolerancyjny. Marny to czlonek kosciola, ktory w poszukiwaniu wspolwyznawcow ucieka sie do obrazania innych wyznan...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
Beattrix napisał:
Chetnie poznam jakichs nie-katoholikow w Norwegii. Czyzby tacy istnieli?

Nie wiem co masz na mysli,pytajac o "nie-katolikow" ale jam ci to antyteista.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Chetnie poznam jakichs nie-katoholikow w Norwegii. Czyzby tacy istnieli?
Ateista z Oslo sie klania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Lindemans napisał:
Beattrix napisał:
Chetnie poznam jakichs nie-katoholikow w Norwegii. Czyzby tacy istnieli?

Tytul sugeruje, ze paniusia nalezy do kosciola protestanckiego. To dziwne...., bo nie przypominam sobie, by w owym kosciele gloszono nietolerancje wobec innych wyznan.Wrecz przeciwnie, to kosciol bardzo otwarty i tolerancyjny. Marny to czlonek kosciola, ktory w poszukiwaniu wspolwyznawcow ucieka sie do obrazania innych wyznan...


Moze ma taki stereotyp przyjela?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zgaduje, ze taki stereotyp, wedlug ktorego jej religia jest cacy, a inna be
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Roman tysk
(Romantysk)
Wiking
Sa jacys zapewne, np. Swiadkowie, "zieloni", czy ADs i inni, ale nie przebywaja na takich forach jak to. Ci tutaj, czy inni znani mi polacy to czesto narzekaja na oszustwa w kosciele, ale biegaja do kosciola i placa ksiezom, ktorych potem obgaduja, ze dziwkarze czy pedaly. Ot, Polska.
Szkoda gadac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok