Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Seba u (2816 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
robertoslo2 napisał:
Gabriel jak udokumentowujesz to skąd pozyskujesz materiał?
Co prawda , zostało już to wielokrotnie Tu na forum Opisane ,
Nie miej niech Ci tam .
---
Jeżeli Firma dokonuje rozbiórki opierzenia dachu z blachy miedzianej , lub cynkowej , dajmy na to , na osiedlu ... Fiell przy ul. Fielvei 32 . to taką też Informację Podajemy w biurze skupu .
---
Jak demontowaliśmy miedziane rury spustowe na Szpitalu , to i taka była też podana Informacja , która następnie , była zapisana na rachunku który dostaliśmy ...
---
Nic nadzwyczajnego .
---
Facet zadzwonił pierwszy raz do Firmy z pytaniem , coś tam sobie zanotował w kompie i po krzyku .
Forsa w całości była dnia następnego na koncie .
---
I żeby nie było iż Ja byłem Polack to i pewnie dlatego ...
Całą operację , przeprowadzał RDZENNY Norg ...
Ja tylko asystowałem ... za pierwszym razom ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Zadalem to pytanie bo mnie nigdy nikt nie pytał o pochodzenie miedzi ( przeważnie rury miedziane z rozbiorek)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
robertoslo2 napisał:
Zadalem to pytanie bo mnie nigdy nikt nie pytał o pochodzenie miedzi ( przeważnie rury miedziane z rozbiorek)
---
"Co kraj to inny obyczaj" , może jak wjeżdżasz na skup , to widzą rejestrację auta firmowego , lub inne Ichnie Myki ...
---
Byłem na paru skupach w Okolicy Nordland , tak na południu ... okolice Mo i Rana ... jak i na Północy za Narvikiem ...
---
I za każdym razem , Procedura była podobna , do tej którą opisałem powyżej .
---
Może dlatego Nas to spotyka , ponieważ przeważnie "Nasz Wsad" jeżeli taki jest , to ponad pół tony ...
---
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok