Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Lina Tef Marcin Wisniewski Andrzej . Mike Grzesik Krystian Kozyra Łukasz Ch (2073 niezalogowanych)
1 Post
Lina Tef
(LinaTef)
Wiking
niech UE rozwiąże ten problem może 2-go nobla dostanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
polecam stronę www.euroislam.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
baga napisał:
ja nikogo nie zamierzam zamykać za murem to Norweg buduje taki mur czytaj ze zrozumieniem kobieto ! i napisz jak ma wyglądać integracja Polaków z Norwegami chętnie się czegoś dowiemy od takiej specjalistki jak ty

Po pierwsze, nie uwazam sie za specjalistke, nie w tym temacie. Po drugie, owszem, nie Ty chcesz budowac ten mur - Ty tylko dzielnie popierasz jego budowe. Po trzecie, z jakiego powodu mialabym, na Twoje zyczenie opisywac jak wg, mnie ma wygladac to, czy owo ?

I na koniec, mniej emocjonalnie, mniej personalnie. Bez zbednych "kochanienkich"- to nie targ konski w Koziej Dupie Nie spoufalam sie z byle napotkanym dyskutantem. Nie dostrzegam w tym koniecznosci uzywania takich emocjonalnych zwrotow . Mniej zajmuj sie moja osoba, a wiecej merytorycznie tematem, to bedzie z pozytkiem dla wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
widzisz Lindemans nie masz nic mądrego do powiedzenia cyt,, nie uważam się za specjalistkę,, to po co się wypowiadasz ?? , czytaj norweską prasę i bardziej się integruj z Norwegami , tylko że nie potrafisz napisać jak to ma wyglądać! i jeszcze raz czytaj chociaż z elementarnym zrozumieniem tekstu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
baga napisał:
widzisz Lindemans nie masz nic mądrego do powiedzenia cyt,, nie uważam się za specjalistkę,, to po co się wypowiadasz ?? , czytaj norweską prasę i bardziej się integruj z Norwegami , tylko że nie potrafisz napisać jak to ma wyglądać! i jeszcze raz czytaj chociaż z elementarnym zrozumieniem tekstu.

Nie widze zadnych przeslanek, aby uwazac, ze akurat Ty, jestes osoba kompetentna do oceny, czy moje wypowiedzi sa madre, czy nie.
Napisalam wyraznie, ze nie uwazam sie za specjalistke, nie w tym temacie.W temacie emigracji potrzebna jest odpowiednia polityka emigracyjna. Twoje oczekiwania, ze forumowicze beda uprawiac taka polityke,sa zupelnie pozbawione sensu. Czytasz co chcesz, widzisz tam co chcesz i przerabiasz na swoja modle, jak Ci pasuje. W kwestii norweskije prasy, to kiedy ja ja czytalam, to Ty jeszcze w Polsce byles. Moja integracja w Norwegii toczyla sie od poczatku normalnym tokiem, chicazby ze wzgledu na to, ze od poczatku bylam w swojej firmie jedyna Polka. Nie umiem sie zamykac, jak w getcie, wylacznie w polskiej spolecznosci. Wiec przestan pierdzielic smetne kawalki.Zdarty tekst, rzucany na prawo i lewo o czytaniu ze zrozumieniem, zmien na inny, bo zalosnie nudny sie robi.

A teraz dosadniej - dobrze by bylo, gdybys, z laski swojej, odp.....lil sie ode mnie i kazdej swojej wypowiedzi na forum nie kierowal do mnie. Zacznij sie wreszcie wypowiadac merytorycznie na temat, a nie na moj temat. W kazdej Twojej wypowiedzi "Lindemans..Lindemans powiedz to, Lindemans odpowiedz na to...". Nie dociera do Ciebie, ze mozna pisac na temat, a nie na moj temat ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
nie nudź kobieto !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
czytasz norweską prasę a nie wiesz ile jest meczetów ??skąd wiesz jak długo mieszkam w Norwegii jesteś wróżką ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
baga napisał:
czytasz norweską prasę a nie wiesz ile jest meczetów ??skąd wiesz jak długo mieszkam w Norwegii jesteś wróżką ??

Nie, nie jestem wrozka. Zakladam poprostu, ze ktos kto twierdzi, ze po dlugim pobycie w Norwegii nastepuja zmiany w mozgu, nie moze tu przebywac zbyt dlugo. Nie mozliwe, zeby byl takim idiota, ktory swiadomie naraza swoj mozg na degradacje Mozliwe ?


Z tymi meczetami, to tak na marginesie, samo czytanie norweskich gazet nie wystarczy, trzeba jeszcze tekst zrozumiec. Chodzi o zarejestrowane zwiazki wyznaniowe (zakladam, ze wiesz, ze islam, to wiele przeroznych odlamow), a nie stricto o liczbe meczetow w sensie budynkow powstalych, jako miejsca modlitwy w Oslo sa takie 3 - 2 zaadoptowane z innych budynkow i jeden pobudowany celowo jako meczet - reszta to miejsca spotkan, czesto prywatne domy). Zwiazki wyznaniowe (czasami bardzo male grupy) spotykaja sie w wybranym miejscu. Samo przetlumaczenie slowa "moske"i ogarniecie ich liczby nie wystarczy, trzeba bylo zrozumiec kontekst zgodnie z artykulem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan ?
(jano2)
Wiking
Musimy pilnować granic na różne sposoby bo ładują nam tu goście których nie znamy i nie zapraszaliśmy.Myślę że nie smacznie było by nam gdyby do naszego domu lub gospodarstwa weszli nie proszeni goście i siali terror i nażucali nam ich reguły.
Nie mam nic przeciwko religiom nastawionym na pokój. Wszystkie zamachy wychodzą z islamu w stanach ,europie i bóg wie gdzie jeszcze będą.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a gdzie bog honor i ojczyzna
bo antybiotyki to w miesie
a plyn do okien w wodce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok