Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
Lina Tef Marcin Wisniewski Andrzej . Mike Grzesik Krystian Kozyra Łukasz Ch (2082 niezalogowanych)
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Daro.gda napisał:
co za bzdury...kolejne mury, zasieki i straznicy...to juz bylo w Europie przerabiane...gdyby w Norwegi tak chetnie nie przyznawali statusu uchodzcy to by do tego kraju nie przyjezdzali...Per Sandberg z FrP powinien sie najpierw niezle puknac w czolo choc nie wiem czy to pomoze..Z drugiej strony kazdy powinien miec prawo do wyboru gdzie chce mieszkac i pracowac ...my z tego prawa korzystamy...czy mamy prawo odmawiac go innym??? poddaje te mysl pod rozwage...

Bardzo madre Daro. Ci sami krzykacze, oburzeni, ze gdzies ktos sfastyka zamachal, doszukujacy sie w Norwegii faszyzmu, dzirasko w innym watku stoja w pierwszym szeregu do stawiania murow...Ci sami, ktorym nikt muru nie postawil i mogli wrzucic do walizki pare majtek i wyjechechac tam, gdzie jest szansa na lepsze zycie. Myslenie "to ja, ten lepszy, mi sie nalezy - innym won". Nie jestem za rozszerzajaca sie islamizacja Europy, ale budowanie murow i zasiek, to nie jest pomysl na rozwiazanie problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan ?
(jano2)
Wiking
Tak powinno być ale osoby z tamtych krajów nie umieją się integrować z nami i czyli z Europą i zaczynają nam narzucać ich reguły co mamy przykład w Anglii, Francji Szwecji a nawet w Australii.
Czy Europejczyk mógłby zamieszkać powiedzmy w Pakistanie zachowując się jak Europejczyk ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
jano2 napisał:
Tak powinno być ale osoby z tamtych krajów nie umieją się integrować z nami i czyli z Europą i zaczynają nam narzucać ich reguły co mamy przykład w Anglii, Francji Szwecji a nawet w Australii.
Czy Europejczyk mógłby zamieszkać powiedzmy w Pakistanie zachowując się jak Europejczyk ?


Z nami ? O kim mowisz z nami ? Chcesz mi powiedziec, ze Polacy np. w Norwegii, tak dziarsko i radosnie integruja sie ? Hæ ?
Poczytaj moze wiecej na forum MN na temat tej rzekomej integracji. Tu 99% pluje na wszystko co norweskie, a Ty z wielka integracja wyjezdzasz...heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
to zintegrowani musza pluc na wszystko co polskie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan ?
(jano2)
Wiking
Czytaj uważnie o czym mowa w temacie i dopiero się wypowiadaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
nie pluje tylko krytycznie ocenia mamy takie prawo gwarantuje nam to Powszechna Deklaracja Praw Człowieka art. 19 każdy człowiek ma prawo wolności myśli , sumienia .....,, Norwedzy prowadzą takie kursy możesz się zapisać przydadzą ci się. Lindemans a jak wg ciebie ma wyglądać integracja opisz to merytorycznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Tych, ktorych chcesz zamykac za murem, tez Twoja dumna deklaracja obejmuje?

Podasz wreszcie tego linka do 121 meczetow w Norwegi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
Lindemans ,,Aftenposten,, 13.febuar. 2010 artykuł ,,Eldre holdt de unge og sinte tilbakke,, islam i Norge rundt 125 mosker trzeba się kochanieńka integrować ,co nie czytasz norweskiej prasy ??a szkoda dużo można się dowiedzieć o kraju w którym mieszkasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
ja nikogo nie zamierzam zamykać za murem to Norweg buduje taki mur czytaj ze zrozumieniem kobieto ! i napisz jak ma wyglądać integracja Polaków z Norwegami chętnie się czegoś dowiemy od takiej specjalistki jak ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jan ?
(jano2)
Wiking
ja ci podam

dla lindemans
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok