Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Koncert Tomasza Stańki wraz z New York Quartet w Oslo – relacja - Norwegia

Czytali temat:
(497 niezalogowanych)
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koncert Tomasza Stańki wraz z New York Quartet w Oslo – relacja
Szymborska pisała ciekawe wiersze ,, Niech żyje nam towarzysz Stalin co usta słodsze ma do malin,, prawda że piękny wiersz, ale oprócz wierszy , nie przymuszona, z własnej woli podpisała się pod Rezolucją Literatów Polskich w Krakowie o najwyższy wymiar kary - śmierć w sfingowanym przez komunistów procesie księży z Kurii Krakowskiej oprócz Szymborskiej żądając śmierci podpisało się wielu literatów ; K. Bunsh,J. Błoński ,Jalu Kurek,S.Mrożek,J. Przyboś,T.Sliwiak, M. Słomczyński (Joe Alex) ,A.Włodek (mąż Szymborskiej) ,B. Miecugow, A.Świrszczyńska , A. Polewka i inni. A potem drogie dzieci dostajemy Nobla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Znowu ta jassowa ciemnota ,ale co tam: zapijaczone i przygluche,norweskie lenie - kupia wszystko !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
pięknisiu zgodzę się, że lenie ale czy przygłuche ? muzykalne to łone są ale skąd mają wiedzieć co z tą Szymborską było jak media głównego nurtu nie cytują tych pięknych wynurzeń o,, ustach słodszych od malin ,, a i o rezolucji ni mru mru ? .Prywatnie lubię jass i klasyką nie pogardzę.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
...przygluche bo - zapijaczone (blednik siada !)

p/s:
szymborska - ogolnie czytac nie lubie,bo: 'nie mam nerw do czytania' cytata z filmu pl.

p/s2
disco polo!

p/s3
nie pozdrawiam.brzydkiego weekendu !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
przepowiadasz pogodę będzie brzydko ? więcej optymizmu nie bądź jak norek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
...a tobie niby co ?!

szukasz:

- syngli & syngelek
- mamusiek na kawke
- lesbijek na piwo

czy tak po prostu - ruchac ci sie chce ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Byłem , widziałem , słuchałem . Super !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok