Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Kamil . Michał S. do misie angi Piżyk (6939 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zaria napisał:
czekam kto mnie pokąsa przecież to takie "nasze " takie we krwi haha nie bylibyśmy polakami gdyśmy nie kopali(szkoda , że nie piłkę) jakaś nowa dyscyplina iście polska "bij , kop, ubliżaj"
nowa???
ciebie nawet kąsać nie warto
wyraźnie słabszych się nie rusza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Edward Polak
(Arnest)
Wiking
I to jest odpowiedz ,,,,,, jasty 102 ,,,, nowa???? ciebie nawet kąsać nie warto , na jego temat nie będę się wypowiadał bo szkoda czasu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Wiking
jasta102 siła nie leży w mięśniach w tym wypadku -tu na forum siła to myślenie,i to najlepiej samodzielne , a jak zauważam to MYŚLENIE przeszkadza niemyślącym, a może leniwym tylko? za to ty -stały bywalec, nieodpuszczający żadnego wątku jaki tu zaistnieje zawsze chyba starasz się zabłysnąć ? nie... to pewno chemiluminescencja skądś ty ją wytrzasną? podziel się
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Wiking
lakers zauważam również i ja tą elokwencję jasty ...nowa nie nowa a jakie to ma znaczenie? czy tak zwanym "nowym" zakaz wstępu? wypowiadania się " a już najmniej własnego zdania w wypowiedzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Arkadiusz Romul
(djaro34)
Wiking
Karol3 I tu się z Tobą zgadzam żaden inny naród, lecz my potrafimy no ale cóż agresja rodzi agresję taki to już chyba nasz nowy sport narodowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zaria napisał:
lakers zauważam również i ja tą elokwencję jasty ...nowa nie nowa a jakie to ma znaczenie? czy tak zwanym "nowym" zakaz wstępu? wypowiadania się " a już najmniej własnego zdania w wypowiedzi?
o tę nowość mi chodziło
jakaś nowa dyscyplina iście polska "bij , kop, ubliżaj"
jak gdyby to jakaś nowość była
a nie 1000 letnia tradycja
z taką spostrzegawczością nie bierz się do walki
z leikersem możecie sobie gównem po ścianie w lotniskowej toalecie popisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Edward Polak
(Arnest)
Wiking
I to jest JĘZYK jasty 102 , nic ująć nic dodać , tacy ludzie robią tylko wstyd i obciach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Wiking
jasta maleńki człowieczku brawo!!!! tylko mi nie pisz , że masz 190 cm to naprawdę wspaniałe ze istnieją takie FORA ,gdzie ludzie takiego pokroju jak ty mogą leczyć frustracje i wszelkie inne psychozy. I CO WAŻNE ZA DARMO!! a lotniskowa toaleta jest zapewne czystsza aniżeli twoja mordeczka i o to jak łatwo o prowokację przytępionego móżdżku."uderz w stół a nożyce się odezwą" ? chyba tak to było Miło mi poznać szanownego pana dla którego kawior to zapewne kaszanka. Myślę , że w realu jesteś cichy, niewidzialny haha i boisz się obejrzeć za siebie I SŁUSZNIE bo niejednemu się naraziłeś .Ale pisz pisz, skoro to pomaga Tobie w dowartościowaniu się ,to nie żałuj sobie, upuszczaj tę zepsutą krew trzymam kciuki za Ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
wyrzucili już staska z PL i z USA .......jedynie norwegia jest zbyt tolerancyjna żeby mu dać kopa w dupsko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok