Jestem po stronie Włoszki! Nie lubię latać tymi liniami... fakt są wyjątkowo tanie. Cóż, zdaję sobie sprawę, że coś za coś, ale pracownik musi być szanowany a nie wykorzystywany i tyle!
13 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Miałeś(aś) wypadek w pracy w Norwegii? Sprawdź, czy masz prawo do odszkodowania. Skorzystaj z bezpłatnej porady prawnika Jeśli doznałeś urazu podczas pracy, nie ma znaczenia, na jakich warunkach byłeś lub jesteś zatrudniony. Jeśli przez wypadek masz problemy zdrowotne, poniosłeś straty finansowe, lub Twoje zarobki znacznie spadły, skorzystaj z porady prawnej i dowiedz się, czy możesz otrzymać odszkodowanie. Wystarczy, że ...