Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Psi psi, czyli jak naukowcy maluchy od sikania w pieluchę odzwyczajali - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz Kowalski Gabrieloslo Apo Gregory91 (542 niezalogowanych)
4 Posty
Rafał M.
(moon5)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Psi psi, czyli jak naukowcy maluchy od sikania w pieluchę odzwyczajali
Elimination Communication to nie 'eliminacja komunikacji' lecz 'komunikacja potrzeb wydalania'. Elimination = wydalanie.
Artykuł częściowo pozbawiony logiki. Proszę czytać i tłumaczyć ze zrozumieniem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Moja trójka dzieci zaczęła załatwiać się na nocnik w wieku 1 rok i 10 mies, 1 rok i 8 mies oraz 2 latka. Wtedy były gotowe, a ja po prostu wykorzystałam pierwszy sygnał i zaczęłam uczyć. Najmniejsza ma teraz 26 mies i od 2 mies woła też w nocy, co jest dla mnie zadziwiające, bo pozostała dwójka miała nocą problemy. A tutaj w Norwegii nie spotkałam jeszcze dziecka, które by zaczęło tak wcześnie jak moja trójka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Katarzyna Różycka
(KatiaRos1)
Wiking
"załątwiać na nocnik"???? Ja bym wolała, żeby moje robiło to DO NOCNIKA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Natalia Piosek
(ukatka)
Wiking
Dzieci teraz dłużej się uczą żyć bez pampersa. Dawniej były pieluchy tetrowe- dzieciak się zmoczył raz i czuł, że mokro i źle. Trzeba było od razu przebierać. A i dzięki temu malec chętniej uczył się siadać na nocnik. Teraz są pampersy, dziecko może sikać ile chce i nie poczuje, że mokro i nieprzyjemnie. A przebrać wystarczyło po kupce albo po tym jak już pampers spadał od siuśków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok