Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(1861 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
browarek napisał:
NO TO ZDJECIE TO MASAKRA CHŁOPAKI TAKIMI ZŁOMAMI NIE SMIGAJA
Sie ... wie ... !
---
Wszak ty , też z podobnej branży ... .
---
Tylko robisz to spokojnie i do przodu ...
---
Ach i och za oknem Święta nawet za tymi OKRATOWANYMI ... strzeż się >browarek< i nie pajacuj ...wszak Politti i na Tym Forum na Swoich Zauszników ... ! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ken)
Wiking
Jak to wszędzie mówią "Polak potrafi"...hehe. Swoje chłopaki..he.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
gorol gorol
(gorol1608)
Nowicjusz
kielce łlto sowa jarek brał 130zł 004746238817 namiar odzyskam mam kontakt z oszukanym zpula za niego 30 tysnork
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kasiunia1 napisał:
wtsyd sie przyzmac że sie jest Polakiem , zamykac tą bande konfiskowac wszystko co sie da aż do skutku prawdziwa mowa o polakach złodziej oszust kombinator przemytnik szkoda słów

Jak czlowiek reprezentuje soba cos innego niz stereotyp to trzeba sie przyznawac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Cheeky Bastard
(Mateo86)
Wiking
Wstyd sie przyznac? To po co sie przyznajesz? Mozesz zawsze za ukrainke robic ze swoim akcentem...smierdzisz absurdem piszac takie rzeczy na polskim forum...ręce opadają zo ca imbecyle sie wypowiadają...Pozdrowienia z Polski i Wesolych Swiat tym którzy nie mogą do rodzin wrócic na swieta. Ave
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Nie popieram i nie potepiam, tam gdzie jest rynek zbytu, horendalnie wysokie ceny jak nigdzie na swiecie tam ta luke zapelnia czarny rynek, tak bylo zawsze jest i bedzie i nie pomoga zadne sluzby celne ani policja. Teraz unia wprowadza nowe restrykcyjne przepisy dotyczace papierosow i to wlasnie bedzie prowadzilo do coraz wiekszego przemytu ze wschodu. A swoja droga nie tylko Polacy przemycaja ale tez Szwedzi, Norwegowie i Albanczycy.
Wiem to z autopsji zgrzewka carlsberga z Danii 0,33l. 24 sztuki 200 nok. 3l Jelcyna w kartonie 500 nok.Tak bylo w zeszlym roku w Oslo i to Norweg mojemu kumplowi przywozil.
Zeby nie bylo ja kupuje w norweskim vinnmonopolu. Bo boje sie korzystac z trunkow niewiadomego pochodzenia.(czechy)
A apropos wczesniejszych postow, jezeli ktos chce zeby go szanowali niech sam sie szanuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
A ja nie piję, ale gdybym to całkiem prawdopodobnie czasem też korzystałabym z towaru z przemytu...politycznie niepoprawne, ale jak świat światem przemyt był i jakoś przez to żaden rynek się nie zawalił!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
lena1 napisał:
A ja nie piję, ale gdybym to całkiem prawdopodobnie czasem też korzystałabym z towaru z przemytu...politycznie niepoprawne, ale jak świat światem przemyt był i jakoś przez to żaden rynek się nie zawalił!

A ja uwielbiam, jak ktos jest taki prawy i moralny wzgledem jednego prawa, a co do drugiego, to juz sobie odpuszcza. Wybiorcza metoda na bycie prawym obywatelem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
Roman Sabiat
(sabiat)
Początkujący
Cytat z artykułu:
Inspektor z urzędu celnego, Per Kristian Grøndal wypowiedział się dla gazety, że mamy do czynienia ze zorganizowaną przestępczością na najwyższym poziomie. Przyznał też, że mowa o polskiej bandzie, która „trudni się" przemytem na zasadzie swojej codziennej, zwyczajnej pracy.
Ktoś, kto ma jako takie pojecie o przemycie doskonale wie, ze jedna banda, w tym przypadku, polska, bez pomocy norweskiej dobrze zorganizowanej bandy nie miałaby szans nawet na kiwniecie palcem w norweskim bucie.
A Per Kristian Grøndal jeśli rzeczywiście jest celnikiem doskonale wie o tym.

Zatem wypowiedz dla gazety Per Kristian Grøndal powinna brzmieć:...mamy do czynienia ze zorganizowaną przestępczością na najwyższym poziomie. Przyznał też, że mowa o polsko-norweskiej bandzie, która „trudni się" przemytem na zasadzie swojej codziennej, zwyczajnej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
nat pat
(oiom)
Początkujący
dokladnie ta norwedzy sa dwulicowi
wyznaja zasade kliego
ajk kali ukrasc krowe to BRA
jal kaliemu ukrasc krowe ti IKKE BRA
Wybiorcza metoda na bycie prawym obywatelem
Lindemans pisze o sobie
zreszta wszystkie jej posty so o jej zyciu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok