Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Siatka przemytników polskiego pochodzenia grasuje - Norwegia

Czytali temat:
(1853 niezalogowanych)
1635 Postów
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Siatka przemytników polskiego pochodzenia grasuje
odrazu mafia......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
BiZi napisał:

odrazu mafia......

ale potem już banda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
robert ............
(browarek)
Stały Bywalec
NO TO ZDJECIE TO MASAKRA CHŁOPAKI TAKIMI ZŁOMAMI NIE SMIGAJA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
podoba mi sie jak rozpatruja tu ruzne warianty na sprawie kto mial wiecej winy a kto mniej i to widac pozniej w wyrokach na poludniu europy tam gdzie sie wychowalem dostali by po 5 lat wszyscy i do tego spora grzywne bo od razu wynikaloby ze to nie pierwszy raz robia i ze zarobili juz na tym sporo.norge to raj na ziemi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...toz

to przecie

wozmaryjana..!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
maryjanobil...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Lee napisał:
podoba mi sie jak rozpatruja tu ruzne warianty na sprawie kto mial wiecej winy a kto mniej i to widac pozniej w wyrokach na poludniu europy tam gdzie sie wychowalem dostali by po 5 lat wszyscy i do tego spora grzywne bo od razu wynikaloby ze to nie pierwszy raz robia i ze zarobili juz na tym sporo.norge to raj na ziemi.

To oczywiste, w Rumunii wyroki duzo wyzsze z uwagi na krnąbrne spoleczenstwo. Na szczescie juz jestes w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
no dobra Polska Mafia,bo szmugluja wódkę itp...a jak nazwac np Albanców co szmugluja prochy i prostytutki...handluja nimi i te kobiety zniewalaja...czemu tak mało o tym pisza w tut.gazetach a niestety Norge ma z tym nie lada problem...cały swiat...lecz o Nas ciągle pisza,jacy to polacy kryminaliści,bo szmuglujemy w/w towar,a jak nazwią tych drugich...bo jak dla mnie to handel ludzmi jest gorszy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
he no nie wiem jak w rumuni napewno jeszcze lepiej mialem na musli raczej grecje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Kruszewski
(kafes999)
Wiking
przecież oni normalnie pracują towar nawet do domu za friko podwożą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok