Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Nieograniczony handel w niedziele po roku 2013? - Norwegia

Czytali temat:
(397 niezalogowanych)
5 Postów
M K.
(martaaaK)
Wiking
jestem zdecydowanie na NIE!!! bardzo podoba mi się to, że tu w niedziele chodzi się na spacery z dzieciakami, a nie na maraton po marketach jak w Polsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Ciekawe ,czy uciesza sie ci co pracuja w handlu. Chyba ze tyrac zas beda ,,zadowoleni,, z pracy na okreta polacy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
klaudiaa napisał:
jestem zdecydowanie na NIE!!! bardzo podoba mi się to, że tu w niedziele chodzi się na spacery z dzieciakami, a nie na maraton po marketach jak w Polsce.

Zgadzam sie w 100%. Pamietam jeszcze czasy kiedy i w soboty sklepy byly pozamykane, dopiero poaniej zaczeli otwierac do 13 -tej (czy 15- tej). I bylo bardzo fajnie, cisza, spokoj.....
ja robie zakupy raz w tygodniu i zyje. Czasami jak jestem w Polsce, to mam wrazenie, za ludzie kupuja po jednej kromce chleba dziennie i jak przyjdzie niedziela to tez musza leciec do sklepu , bo zaglodza sie na smierc !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
a po 18 na ulicy tyle ludziiiiiiii ze nie ma nawet komu w morde dac...

w szwecji tez jest handel w niedziele... w danii... i tlumy na ulicach.. kudzie wychodza z domow mimo wszystko... cos sie dzieje.. a nie tylko nuuuudy i nuuuudy... bo ile mozna te fiordy ogladac?? yhm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok