Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Obsikali komendę policji - Norwegia

Czytali temat:
Anna K sensei69 (1003 niezalogowanych)
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Obsikali komendę policji
A to ciekawe, bo jak ja zwracam uwagę pijanym Norkom, żeby nie obikiwali skwerka, przy którym mieszkam, to wciąż słysze, że mam się f*ck off, bo sikanie publiczne jest legalne. Chyba zacznę ich fimować i dzwonic po policję zza firanki Dodam, że robią to bez krępacji, od czasu do czasu leją wprost na chodnik a i dziewczyny robią to samo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
fakt szczaja gdzie popadnie nawet w doniczki z kwiatkami ,czekam tylko do 17 maja i na you tube wstawie ich wyczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janusz Str
(vese)
Wiking
Ale tu to władzę olali !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
dosc drogi ten szalet
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daro Gda
(Darogda)
Wiking
STRIX....oni sikaja u siebie ))) nie stety tak to wyglada...Norki sa nacjonalistami...i tak juz jest i raczej sie to nie zmieni....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
lingua franca
(strix)
Początkujący
Ha ha, patim, jeśli kiedykolwiek ptorzebujesz świeżego materiału, zapraszam w moje okolice (Oscarsgate, Uranienborgveien, Bogstadveien itp). Teraz się robi cieplej, już niedługo pijane panny zaczną ściągać gacie na środku chodnika i lać bez krępacji. Jak pierwszy raz zobaczyłam taką w akcji, to nie wiedziałam, gdzie schować oczy. Ale po pierwszym sezonie już się nauczyłam, że oszczywanie chodników, murków, skwerków, krzaków a nawet samochodów to sport narodowy tutaj. Dziwne, że nawet mój pies dotrzyma do najbliższego parku a Norki jakoś nie.

Daro.gda, nie tylko u siebie. Jak mieszkałam w Polsce to we Wrocławiu grupa pijanych Norków szczała z mostu wprost do Odry i byli nieźle zdziwieni kiedy podjechała do nich suka. Bo przecież tak się świetnie bawili.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przemek Wojcinski
(Przemek33)
Wiking
Bardzo zabawne. Niech naleja sobie do wyra albo na gdzie indzie to tylko swiadczy o ich wychowaniu. Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
strix napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Obsikali komendę policji
A to ciekawe, bo jak ja zwracam uwagę pijanym Norkom, żeby nie obikiwali skwerka, przy którym mieszkam, to wciąż słysze, że mam się f*ck off, bo sikanie publiczne jest legalne. Chyba zacznę ich fimować i dzwonic po policję zza firanki Dodam, że robią to bez krępacji, od czasu do czasu leją wprost na chodnik a i dziewczyny robią to samo.


Ponad 6 lat temu od znajomego Norwega dowiedziałam się, że sikanie publiczne jest nielegalne w Norwegii i można za nie dostać 6,5 tys mandatu. Widać wzrósł do 8 tys, chyba że to dodatki za Policję. Nie wiem gdzie znaleźć na to paragrafy i nie mam czasu szukać, ale masz męża prawnika, powinien wiedzieć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
strix napisał:
Dodam, że robią to bez krępacji, od czasu do czasu leją wprost na chodnik a i dziewczyny robią to samo.
taka niestety jest prawda
że dziewczyna jak by się nie starała, to stodoły nie obsika
muru też nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1319 Postów
zdzicho dobry
(powiatowy myśliciel)
Maniak
siku było -- ok

a stolczyk gdzie się podział ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok