Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Hornsund – Polski Dom pod Biegunem - Norwegia

Czytali temat:
(416 niezalogowanych)
1 Post
E. G.
(edysia)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Hornsund – Polski Dom pod Biegunem
Nieco bardziej na polnoc, znajdowala sie(nie wiem czy nadal) baza innych polskich naukowcow mieszkajacych pod namiotami. Badali oni miedzy innymi alczyki. Siedzibe mieli w Maglalenefjord niedaleko 80 rownoleznika. Moge powiedziec ,ze miejsce jest duzo bardziej bajeczne niz okolice Longyearbyen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
edysia napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Hornsund – Polski Dom pod Biegunem
Nieco bardziej na polnoc, znajdowala sie(nie wiem czy nadal) baza innych polskich naukowcow mieszkajacych pod namiotami. Badali oni miedzy innymi alczyki. Siedzibe mieli w Maglalenefjord niedaleko 80 rownoleznika. Moge powiedziec ,ze miejsce jest duzo bardziej bajeczne niz okolice Longyearbyen

...EGZALTACJA i PRÓŻNOŚĆ ... Przemawia w Twoim wpisie .../ czyżby niedoceniona ? ./
---
Mam wrażenie iż tym wpisem , starasz się obniżyć rangę STAŁEJ placówki Naukowej , działającej od Dziesiątków Lat , bez względu na Podział Polityczny w Naszym Polskim Państwie .
---
Ponadto , co ma bajeczność Okolicy , do Konkretnej CIĘŻKIEJ Pracy Zawodowej , poza subiektywnym i irracjonalnym , indywidualnym odbiorem danego zdarzenia , jakim jest widok danej Okolicy w której akurat się pracuje .!? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok