Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polsko-norweski instytut kulturalny – zbieranie podpisów pod inicjatywą - Norwegia

Czytali temat:
(1266 niezalogowanych)
1 Post
Jadwiga Pysklak
(pysia)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polsko-norweski instytut kulturalny – zbieranie podpisów pod inicjatywą
Podoba mi sie punkt 14.Szkoda,ze dotyczy tylko emerytow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...alez

oczywiscie

z najwieksza

przyjemnoscia wespre te

inicjatywe,pod jednym warunkiem:

moje wsparcie dotyczyc bedzie zamkniecia

w cholere kolejnego tworu,ktorego celem jest

stworzenie cieplych posadek dla blizszej i dalszej rodziny

pod 'gornolotnym plaszczykiem' pomocy,wsparcia i rozwoju...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pozwolenia na pracę i pobyt
podatki

aaa
to będą pomagać załatwić pozwolenie na pracę i pobyt
jakieś tam podatki będą
to nie pomogą wypełnić rozliczenia:
pewnie coby Polisz Kunekszon nie drażnić
nic tylko trzeba ich zgłosić na Wybitnych Polaków w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
jesli maja tam byc jakies kursy norweskiego to ja jestem za.... im wiecej szkol norweskiego tym wieksze prawdopodobienstwo ze polacy w koncu przestana mowic ... eeee, zenek, choc no k*** tlumacz bo ja nie kumam... echhh
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
piotr kwiatkowski
(grupa Laokona)
Początkujący
"Polsko-norweski instytut kulturalny ma zasadniczo posiadać taki sam profil i cele, jak Instytut Polski (Polska Instituttet) w Sztokholmie, czy The Polish Culture Institute w Nowym Jorku."
Jeśli w tym instytucie będą tak samo uczyli norweskiego, jak znają angielski "The Polish Culture Institute" zamiast "Polish Cultural Institute " to już ostrze sobie kredkę do podpisu.
Jakie cele realizuje pan Eunuch ..ops przepraszam Onuch w Nowym Jorku można sobie przeczytać tutaj:
niezalezna.pl/22576-polska-reklamuje-sie-burdelem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Po pierwsze, żeby dostać dofinansowanie do takiej instytucji, to musi ona liczyć min. 300 członków. Po drugie, krytykując wszystkie inicjatywy będziemy dalej stać w martwym punkcie i nigdzie nie dojdziemy, mimo że jesteśmy najliczniejszą grupą obcokrajowców w Norwegii. Uwielbiamy powtarzać jacy to jesteśmy dla siebie niedobrzy, jak to się inni łączą a my nie. A jak ktoś coś próbuje zrobić, to pierwsi to blokujemy słowem i czynem. Gdzie w tym sens??? Chodzimy w błędnym kole i jak widać nikomu to nie pasuje, ale też nikt nie chce z niego wyjść. Smutne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
gama28 napisał:
... krytykując wszystkie inicjatywy będziemy dalej stać w martwym punkcie i nigdzie nie dojdziemy, mimo że jesteśmy najliczniejszą grupą obcokrajowców w Norwegii. Uwielbiamy powtarzać jacy to jesteśmy dla siebie niedobrzy, jak to się inni łączą a my nie.
...A jak ktoś coś próbuje zrobić, to pierwsi to blokujemy słowem i czynem. Gdzie w tym sens??? ...Chodzimy w błędnym kole i jak widać nikomu to nie pasuje, ale też nikt nie chce z niego wyjść. Smutne!

---Cóż , pewnie Mamy to w genach ... Skoro to Nie Ja , wpadłem pierwszy na ten pomysł i nie Ja będę
"odcinał Kupony " ... to innym też nie pomogę .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ojcowie Założyciele zapomnieli o jednej małej drobnostce

o liście swoich dotychczasowych osiągnięć

w punktach

abyśmy wiedzieli skąd przybywają
wiedząc samoistnie dokąd dążyć będą
forma i treść tego apelu świadczą dobitnie
że to parchy jakieś chcące się zassać na norweską ropę
a jak Bóg da to i polską krwawicę
i nie ma tu mowy o polskiej zawiści tym razem
lecz odrobinie rozsądku
która może zacznie nieśmiało w końcu kiełkować w Norge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
Niech im ziemia lekka bedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Artur Z
(kot1977)
Wiking
Wszystko fajnie jak w filmie Daleko od szosy czyli kursy dla emerytów ktorych tutaj niema. I dla samych działaczy by umieli cos ugotowac gdzies w jakims parku.
Ziemia lekką nie będzie bo tutaj dóżo skał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok