Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Wkrótce papierowe karty podatkowe przejdą do historii - Norwegia

Czytali temat:
(400 niezalogowanych)
2 Posty
Dominika M.
(domi82)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wkrótce papierowe karty podatkowe przejdą do historii
to swietnie. a wie moze ktos czy pracodawca moze nie wyplacic w ogole wyplaty jezeli takiej karty podatkowej (jeszcze tej ktora obecnie funkcjonuje) pracownik nie dostarczy mu np do konca stycznia????
u mnie byly takie przypadki, pracodawca straszyl ze takie osoby nie dostana wyplaty! niekiedy byly takie przypadki ze karty podatkowe przychodzily z opoznieniem nie z przyczyn zaleznych od pracownika a wyplaty nie bylo! cos mi sie wydaje ze takie postepowanie pracodawcy nie bylo do koncz zgodne z prawem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(chronic)
Wiking
...wypłata musi być...obowiazuję karta z zeszłego roku z tego co mi wiadomo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Karta jest wazna do 31 stycznia i to ty powinieneś sie zglosic na poczatku stycznia jak nie dostałes nowej karty do konca grudnia ,z wlasnego przykladu wiem ze jesli nie miałes przepracowanego całego roku to nieraz skat nie wysyła nowej karty ja na karte nowa czekałam 1 tydz musiała byc wysłana z Oslo.no ja wolała bym nie dostac wypłaty i potem wyrównanie niz zeby mi odebrano 50% to tak na logiczne myslenie na kartach jak wół pisze karta wazna do 31 stycznia .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok