Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Krwiożercze media w pogoni za sensacją - Norwegia

Czytali temat:
Henryk Ludiver (1047 niezalogowanych)
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Krwiożercze media w pogoni za sensacją
pieprzeni zboczency
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Rembecka
(Johanne)
Wiking
Cala kultura norweska to wielkie bagno i gowno. Sa to chamy idioci i bardzo tempi ludzie. Wiekszosc jest taka. zdarzaja sie oczywiscie wyjatki ale tylko po to zeby to potwierdzic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Henryk Ludiver
(welli1212)
Wiking
Nie chcę bronić Norwegów ale w każdym kraju są tacy dla których liczy się tu i teraz bez względu na cenę.Mają gdzieś czyjeś życie.Po prostu brak słów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Pawel Zimny
(buklak)
Wiking
To sie popisalas. Piszesz o innych ,ze sa tepi a nawet nie wiesz jak to poprawnie napisac...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Alina L.
(Alina1978)
Początkujący
A po jaką cholerę odbierała ten telefon ???? Ktoś ją zmuszał ??? Może myślała, że jak przeżyje to NRK zrobi z niej gwiazdę, która w cudowny sposób przeżyła tą tragedię ?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów

(agnes77magnes)
Początkujący
CYT.
Cala kultura norweska to wielkie bagno i gowno. Sa to chamy idioci i bardzo tempi ludzie. Wiekszosc jest taka. zdarzaja sie oczywiscie wyjatki ale tylko po to zeby to potwierdzic.
FAKT
jaka kultura......Norweska kultura.MÓJ BOŻE....W POLSKICH REALIACH DAWNO BY PRZEPADLI
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Czytaliście w Gazetach jak Brevik GRATULOWAŁ zwycięstwa Norweskim szczypiornistkom....hahahah no nowa Gwiazda hahah to samo jak Pani Aylar Lie która jest w każdym szmatławcu jako wzór do naśladowania dla nastolatek i młodych Norweżek.
Norge może być Dumne z takich obywateli.
BRAVO NORGE!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof trojanowski
(krzysztofxx)
Wiking
Johanne i agnes77magnes co wy tutaj robicie w Norwegii. Gdyby byli tacy jak się o nich wyrażacie to by was tutaj nie było. Dwie prostaczki oświecone z Polski. Nagle stać was na puder i lakier to zaczynacie innymi pomiatać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Polak który chwali sobie Norwegów to taki Polak który ich jeszcze dobrze nie poznał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To chyba do Ciebie Krzysiu !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof trojanowski
(krzysztofxx)
Wiking
Te dwie prostaczki-pustogłowia wyrażając się źle o norwegach robią wszystkim polakom pracującym w Nor. krecią robotę. Poniżają Norwegów a same nic nie potrafią, pilnują im dzieci i dupy omiatają. Jestem tu kilka lat i poznałem samych dobrych Norwegów zawsze pytających w czym mogą mi pomóc. Nie słyszałem żeby Norwegowie źle się wypowiadali o swoim królu. Jaki mają szacunek do symboli narodowych, gdzie w Polsce stoi tyle flag obok domów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok