Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Rolf Bertos viki nieznane (2989 niezalogowanych)
181 Postów
D K
(antypolak)
Stały Bywalec
Pewnie wielu z nas miało do czynienia z tym narzędziem do wbijania kołków jak i gwoździ, jeżeli się nie przystawi do materiału to nie wystrzeli. Chyba, że ktoś się bawi. Przykro tylko że rodzina cierpi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bartłomiej Reczek
(bartos_33)
Wiking
Ja również słyszałem że był to luźny nabój i przy wystrzale odłamek trafil tego biedaka niefortunnie. Sam wiem że to może zrobić dużą krzywde bo kiedyś bawiąc się w głupie strzelanie tymi nabojami z młotka zostałem trafiony odłamkiem w palec i przeszedł on prawie na wylot i dopiero wtedy mi się głupot odechciało. Współczucia dla rodziny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów
Rolf Bertos
(MrNoOne)
Nowicjusz
jak zostalem poinformowany to ladunek jest silniejszy od ladunku w zwyklym naboju.podczas eksplozji czesc nie spalonej zawartosci wleciala mu do ust....dalej nie bede juz pisal,dzieki za wyrozumialosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
artur szaprowski
(arti21)
Wiking
wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
eurodelma napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak zginął w nieszczęśliwym wypadku
Moze posmiertnie dostanie nagrode Darwina...


a to dostał ją ktoś za życia już????

artykuł szkoda gadać, kto to pisał?

po za tym szkoda chłopa. [*]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Dariusz R
(fachmann10)
Wiking
Dajcie już spokój z tymi głupawymi wywodami jak było jak wystrzeliło itd.. zginął człowiek w taki lub inny sposób i już go nie ma, więc nie wasze zmartwienie w jaki sposób on zginął skoro chcecie oddać hołd rodzinie którą zostawił to zróbcie to jeżeli nie to chociaż nie dobijajcie ich tymi wywodami bo nikomu ani niczemu one nie są przydatne... Aż wstyd jak potraficie okazać szacunek rodzinie zmarłego.... tylko pogratulować...
Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Daniel M
(eurodelma)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak zginął w nieszczęśliwym wypadku

Moze posmiertnie dostanie nagrode Darwina...


a to dostał ją ktoś za życia już????

Dlatego napisalem, ze MOZE posmiertnie dostanie nagrode Darwina, gdyz rok sie jeszcze nie skonczyl i wiele sie moze zdarzyc. Na wyroznienie Darwina nie zasluzyl, bo nie przezyl.
Jezeli bylo tak jak jest to opisane w tym artykule, czyli uderzal kamieniami w pistolet do wystrzeliwania kolkow, to coz... natura eliminuje takie przypadki. Jesli bylo inaczej, to redakcja powinna zamiescic tu sprostowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
jaj haj
(che)
Nowicjusz
No to pojawilo sie jedno wolne miejsce pracy na budowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Początkujący
Może w końcu wezmą się za przeszkolenia BHP.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Solo napisał:
Może w końcu wezmą się za przeszkolenia BHP.
i będą Polacków szkolić aby nie walić kamieniami w pistolety, albo nie przystawiać jak w Elblągu przewodu od sprężarki powietrza do odbytu dla zabawy, notabene delikwent nie przeżył żartu,
no czego jeszcze mają uczyć na tych szkoleniach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok