Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(1350 niezalogowanych)
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
kardynal123 napisał:
czy może ktoś ma dostęp do tego manifestu Breivik-a i do tego filmiku? bardzo prosze o jakiś kontakt, namiar lub link. Pozdrawiam
kardynal123@poczta.fm


Czyżby osiągnął cel?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marek nowicjusz
(kardynal123)
Wiking
Czytałem na forach, że ludzie boją się teraz kupować u islamistów, boją się ich zatrudniać, jeździć ich taxi, wszak giną nie ci, którzy nimi są, a ci którzy stwarzają im warunki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów
Jerzy Świerzykał
(Fredzio)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Johanne napisał:
Niektorzy nie rozumieja sprawy. Widza tylko tego ktory strzelal i zabiltych. Ale o co chodzi to juz trzeba miec troche wiadomosci i ruszyc glowa. Wiec dla wszystkich przycmionych krotkie streszczenie. Wszystko sie zaczyna w ukochanych-kurwa USA. Siedzi sobie lobby ktore zdecydowalo ze potrzeba im wiecej czarnego zlota czyli ropy naf., ....................

Johanne wspaniale napisane! Popieram!!! Mam nadzijee ze jestes kobieta bo jestem dumna z takiego babskiego myslenia Jednak sam fakt masakry byl straszny. jego ideologia jest zupelnie zrozumiala jednak czy niewinne dzieci to dobry sposob na walke z islamizmem? to byly norweskie dzieci... czy nie powinien walczyc z islamistami zamiast z Norwegami? tego nie do konca potrafie zrozumiec...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
A tu cos na male poparcie www.nrk.no/nyheter/distrikt/ostlandssendingen/1.6451572
to nie jest typowe norweskie imie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ivka111 napisał:...czy niewinne dzieci to dobry sposob na walke z islamizmem? to byly norweskie dzieci... czy nie powinien walczyc z islamistami zamiast z Norwegami? tego nie do konca potrafie zrozumiec...
Właśnie w taki sposób On walczył z Islamem...!!!...niby nielogiczne a jednak praktyczne...
Gdyby zabił Muślimów lub Innych tego Typu , to został by sklasyfikowany jako Osoba o zawężonej orientacji ...
A tak pokazał , że nie winni są Ci co dostali Prawa ...
...TYLKO CI , CO TE PRAWA DALI , DAJĄ I DAWAĆ BĘDĄ ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
na logike to ma sens, ale jednak okrotnosc tej masakry i zimna krew z jaka to robil przeraza mnie troche...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ivka111 napisał:
na logike to ma sens, ale jednak okrotnosc tej masakry i zimna krew z jaka to robil przeraza mnie troche...
Jednymi słowy...
GDYBY TO SAMO ZROBIŁ , JEDNAK NA KOLOROWYCH... TO BYŁO BY TO BARDZIEJ PRZYSWAJALNE I MNIEJ RAŻĄCE...??! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
A OTO Manifest Andrzejka dla zainteresowanych: norskgoy.files.wordpress.com/2011/07/208...onofindependence.pdf
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok