Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Agencje w regionie Vestlandet - Norwegia

Czytali temat:
(694 niezalogowanych)
1 Post
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Agencje w regionie Vestlandet
szukam pracy proszę o kontakt tel 669 652 694 z poważaniem andrzej łątkiewicz dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
STANISLAW GORSKI
(STAN4006)
Wiking
gravemaskin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin gross
(gromar)
Wiking
stolarz z dlugoletnim doswiadczeniem szuka pracy tel46393382
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
251 Postów

(broom feie)
Stały Bywalec
BEZ OBRAZY !

Jednak podawanie tutaj informacji , iż szukacie pracy mija się z celem .

Przecież JASNO i czytelnie są podane adresy poszczególnych firm w danych miastach .

TAM PROSZĘ SKŁADAĆ SWOJE APLIKACJE.

PROSZĘ CZASAMI TROCHĘ MYŚLEĆ .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(S.Marek)
Wiking
Witam! Poszukuję pracy w budownictwie , prace budowlane karton-gips, szpachla , kafelki , malowanie , tapetowanie .Mam również duże doświadczenie w ochronie osób i mienia. Interesuje mnie znaczna ilość godzin pracy . Dyspozycja od 02.01.2012. m-ail slawomir.marek1971@wp.pl lub telefon 600106334
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Arturrrrrro)
Wiking
Szukam pracy jako pracownik produkcji 697529859

Pozdrawiam Artur
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Renata J
(renafia)
Wiking
Witam . Mam na imię Renata poszukuję pracy. Z wykształcenia jestem pielęgniarką. Posiadam duże doświadczenie w opiece nad pacjentem onkologicznym dzieci i dorosłych oraz chirurgii urazowej jak i w opiece nad dziećmi. Podjęłam naukę języka norweskiego. Przyjmę każdy rodzaj pracy. Proszę o kontakt 661384468 lub pajdo@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(margaret88)
Wiking
młoda para poszukuje pracy.Obyci z pracą na produkcji, chłopak posiada prawo jazdy kategorii"B",dobrą znajomość angielskiego,ja jestem po szkole hotelarskiej, mogę sprzątać. Nie boimy się żadnej pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(edison3691)
Wiking
jesten zainteresowany praca w norwegi w zawodzie ZBROJARZA nadmieniam ze pracowalem w Norwegi i posiadan nr w urzedzie podatkowym.Praca byla przu duzych projektach przy wspolpraccy z Holendrami.Budowa tuneli w suchym doku w Bergen w Oslo Biorwikaproiekt w Larviku budowa mostow na odcinku autostrady A18.nadmieniam ze nieznam jezyka.E.Nytko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
edison3691 napisał:
jesten zainteresowany praca w norwegi w zawodzie ZBROJARZA nadmieniam ze pracowalem w Norwegi i posiadan nr w urzedzie podatkowym.Praca byla przu duzych projektach przy wspolpraccy z Holendrami.Budowa tuneli w suchym doku w Bergen w Oslo Biorwikaproiekt w Larviku budowa mostow na odcinku autostrady A18.nadmieniam ze nieznam jezyka.E.Nytko
ECH Nytko ...Nytko ...
Który to z Was jest tak mało rozgarnięty , ten Wiesław czy też Edward ...
---
Jeżeli Edzio to i nie dziwota ... być legalnie w Norge od 2008 roku i robić cały czas na dziko nie znając prywatnych kontaktów dotyczących porządnej pracy w swoim zawodzie ...
---
Drugi też nie po gorszych pieniądzach ... po czterech latach tutejszej pracy mieć ... AŻ SIEDEM KORON czystego legalnego dochodu ...!!!
---
Totalny szok ... amok ...!
A już myślałem , że Tylko Ja jestem taki Gamoniowaty ...! .
---
Pobiliście Mnie panowie Sromotnie ... i chylę przed wami Mą Skroń ...
---
ECH ... aliens ... w ten Niedzielny wieczór ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok