Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
joanna pachnik (1978 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
barbara67 napisał:
Nie ona pierwsza nie ostatnia
Niech sobie dziewczyna pokazuje - ku uciesze sliniacych sie i walacych sobie konia czytelnikow Vi menn


ładnie, ładnie, chociaż nie rozumiem co to walacy sobie konia, ale mi się podoba
a z tym że nie pierwsza i nie ostatnia to wystarczy popatrzeć na zdjęcia w MN, albo awatary jak to prężą krocza i góry do kamery. jedna po uwadze z mojej strony to już co prawda usunęła, ale i tak więcej jak w Moskwie rakiet
amenn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
58 Postów
Basia chesterka
(Basia40)
Nowicjusz
Ojej a coz takiego sie stało w Polsce nie jedna by chciała pozowac do pleyboya lub innego czasopisma dla panów.Nie badzcie zlosliwi ladna dziewczyn i do tego Polka a ja tak tej dupki nie widze duzo nic szokujacego nie ma w tych zdjeciach,Piekna dziewczyna brawo kasiu za odwage bo nie kazda dziewczyna by sie odwazyla na takie zdjecia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(szczawik)
Wiking
niech sobie dziewczyna robi co chce, jej zycie jej wybor, wiec nic Wam do tego..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów

(OSL)
Wiking
tylko brzydkie,stare i grube kobiety pisza ze to "dno" z ZAZDROSCI ze one nigy tak nie beda wygladaly,ze nikt ich nigdy nie poprosi o sesje... zwykla zazdrosc i tyle!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów

(OSL)
Wiking
ale fakt ze wywiad to zwykla sciema....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Beata Tomaszewska
(beata T)
Wiking
Kasiu nie przejmuj się tymi zazdrosnymi i zacofanymi kobietami..Wygladasz świetnie!!!!! I to je boli ...To jest twoje zycie i bierz z niego garściami one nie mogą i piszą z zazdrości pierdoły!!!!Tylko z jednym sie nie zgadzem POLSCY FCECI SĄ WYGRYWAJĄ Z NORWEGAMI !!! No nie wiesz tego bo od 3roku zycia mieszkasz w Norwegi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
beata T napisał:
Kasiu nie przejmuj się tymi zazdrosnymi i zacofanymi kobietami..Wygladasz świetnie!!!!! I to je boli ...To jest twoje zycie i bierz z niego garściami one nie mogą i piszą z zazdrości pierdoły!!!!Tylko z jednym sie nie zgadzem POLSCY FCECI SĄ WYGRYWAJĄ Z NORWEGAMI !!! No nie wiesz tego bo od 3roku zycia mieszkasz w Norwegi.

Czesc Beato

Twierdzisz, ze pl. faceci wygrywaja z no. ? Prosze - uzasadnij to troszke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Beata Tomaszewska
(beata T)
Wiking
Nie uwazam ze norwegowie są złymi mezami czy ojcami,ale pisząc to myślałam o moim mezu,który jest cudownym opiekuńczym meżem i tatusiem.Takie jest moje zdanie i odczucie i nie każdy musi się z nim zgadzać....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Bardzo trudno porownywac bez zadych osobistych doswiadczen - to prawda

Ja nie mialam nigdy pl. meza i moge sie tylko wypowiadac na podstawie obserwacji i opowiadan moich pl. kolezanek i znajomych . I na podstawie ich przekazow nie zaluje, ze zalozylam rodzine w No. i ze moim mezem i ojcem moich dzieci ( albo raczej mezami ) jest no.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
widocznie Basiu nie spotkalas odpowiedniego faceta w PL ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok