Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zasiłek dla osób w trudnej sytuacji materialnej - Norwegia

Czytali temat:
halina manka (1452 niezalogowanych)
1 Post
Agnieszka J...
(Agusia1982)
Wiking
no faktycznie kryteria przyznawania zasiłku są wypisane,ale gdzie się składa taki wniosek napisane nie jest,a myślałam że takie forum jest po to aby sobie pomagać...myliłam się,trudno! ach no i gratuluję za to bardzo dużego IQ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Gusak)
Wiking
agusia nie składaj takiego wniosku bo nie masz na co liczyć .Nawet norwedzy mają z tym problem.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Gusak)
Wiking
Jeszcze jeden komętarz chciałbym dodać.Jeśli któryś z polaków pisze że masz małe IQ .To bardzo cię proszę nie odpisuj takiemu burakowi ,bo on nie jest godzien.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Honorata Ryfa
(hondzia)
Wiking
No wlasnie,tez chcialabym wiedziec,jaka suma jest tu liczona na osobe,zeby starac sie o taki dodatek,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(misiek82)
Wiking
w takim razie prosze powiedzcie mi czy jezeli pracowalem przez ostatni rok legalnie byly odprowadzane wszystkie swiadczenia a dzis nie mam pozwolenia na prace czy nalezy mi sie taka pomoc na mieszkanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KRZYSZTOF LENSKI
(DYCHA137)
Wiking
dlaczego firma mie zwolnila w czasie ubzdragu bo zachorowalem? a pracuje w norwegi 4 lata
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzsiek satała
(szmikers4)
Wiking
zostałem zwolniony z firmy .bez możliwosci po pobierania zasiłku .mam cala dokumentacje !. pozwolenie na pobyt w norwegi .starałem się o pieniądze z socjalu tez mi nie przyznano !!!!! co mogę jeszcze zrobić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok