Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
bodek300 b (1637 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
skonczy sie era cwaniaczkow w nowych audi A8 na kredyt z PL na PL blachach w NO ))

-------
post byl edytowany
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojciech t
(1975)
Wiking
dzieki bartwies
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Janusz k
(janusz_83)
Wiking
Myslalem o polskich samochodach i nie musialo byc A8 napisalem kazde inne ale czytac widze ze tez nie umiesz i z pisaniem masz ciezko to tez widac szczegolnie ostatnie zdanie naprawde nie grzeszysz inteligencja buahah a co do twoich zarobkow to sie za duzo chwalisz i za wiele niemasz bo zdziwil bys sie ile mozna zarobic naprawde smieszny czlowieczek....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
januszku_83 - moze dla Ciebie te okularki sa smieszne ;p chodzi o PL blachy - a A8 jest tyko przykladem - widze ze inteligencja nie grzeszysz a co do moich zarobkow - mysle ze zarabiam wiecej niz niejedne polak tutaj.. poza tym wyrazam swoja opinie - tez mam orzelka w koronie w paszporcie i kazda akcja z polakami jest zazwyczaj opisana w gazetach i nie znajac nawet takich ludzi ja pozniej sie wstydze za debili ;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
codziennie przecieram oczy ze zdziwienia.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(robertp1978)
Wiking
Jestem w Norwegii ponad 3 miesiace i posiadam samochod na angielskiech numerach, slyszalem, ze moge tym samochodem jezdzic rok. Czy to prawda ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Tomala74)
Wiking
dokładnie?Jeżeli pracujesz na umowę na czas nieokreślony i opuszczasz teren norwegii co cztery lub pięć tygodni to używasz samochodu jako pendler.Można to wszystko udokumentować.Nie dokładnie czytałem ten przepis ale z tego co wiem to w takim przypadku nie ma powodu do obawiania się kontroli cellnej czy kłopotów z samochodem.Jeżeli jestem w błędzie prosze o dpowiedż.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
RYPAĆ Z KASY CWANYCH POLACZKÓW,CO IM SZKODA PARĘ TYS KORON NA AUTO I OPŁATY NORWESKIE!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
mam znajomych ktorym toll zabral auto bo bylli w no legalnie ja mysle ze lepiej stosowac sie do przepisow a jakim autem jezdzimy to juz nasza sprawa zreszta tez znam jednego polaka ktory kupil wypasione auto w polsce a dorobil sie na polakach i jeszcze oszukuje to mi sie nie podoba i w sumie zle swiadczy o nas co niektorzy zgodza sie ze mna prawda? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jacek N.
(JACENTY)
Wiking
Miałem przeboje z autem na Polskich blachach.Bo jezdziłem po Oslo 2 lata.Teraz mam auto kupione w Oslo i jeżdzę spokojnie.Kolegę złapali i zapłacił 110000NOK I NIE MIAŁ A8
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok