Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Barbara P Beata M Kasia Ka Ewelina Mróz Szymon Zięba Rentier (2643 niezalogowanych)
26 Postów
monika labun
(monia labun)
Wiking
Moze faktycznie panikuje ale przezywam horrrrrrrrrrror z tym jezykiem. Angielski wchodzil bez problemu , niemiecki tez nawet nasz ukochany rosyjski ,ktory kiedys sie uczylam teraz w Norwegi uzywam bez wiekszego problemu ale ten Norweski to juz inna bajka. Moze spotkamy sie na folke za jakis czas bo kumpela mi mowila ze robicie teraz ,,ny i norge``a ja jestem po ,,på veien``i czekam az zaczniecie ,,stein på stein. Pozdrawiam pani Dominiko i moze do zobaczenia!`
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominika Choo
(Konfacelka)
Wiking
Witam serdecznie!

Fakt, norweski nie jest latwym orzechem do zgryzienia rowniez dla mnie, ale jako uczestniczka kursow w Folkeuniversitetet musze przyznac,ze jestem bardzo zadowolona z rezultatow, forma przekazywanej nauki jest naprawde na dobrym poziomie, nie ma zadnych problemow z wyjasnieniem trudnosci, jezeli istnieje takowa potrzeba. Zajecia sa prowadzone w fajnej atmosferze i z nakladem wlasnej pracy naprawde mozna sie tego jezyka nauczyc, a dodam, ze nie jestem jakos wybitnie uzdolniona jezykowo. Stein på stein stosowane jest na kursach 5+6, wiec zapraszam smialo i do zobaczyska na kursie.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominika Choo
(Konfacelka)
Wiking
P.S. Polecam rowniez nauke z Dominika
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tamara Puchała
(tami889)
Wiking
witam, wszystkich
Uczę sie u Dominiki i bardzo mi sie podoba polecam wszystkim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wert1234 martin
(wert1234)
Wiking
w nygardskole płaci sie 2400zl, troche mniej niz w folke... wiec zachecam ludzi, ktorzy chca sie uczyc norweskiego, ja jestem zadowolony...
Dominiko zastanawiam sie, na ile mozna sie nauczyc norweskiego bedac tu zaledwie 2 lata ;P
ps. norweski nie jest trudny, wystarczy troche checi, i ze dwa razy w tygodniu przejrzeć to co sie w szkole przerobiło
a samo do głowy wejdzie
pozdrawiam wszystkich uczacych sie
aha... DOminiko, powiedz mi
słyszalem ze sa kursy angielskiego w folke, czy mogłabyś cos wiecej napisac?
słyszalem ze sa tam jakies testy, czy cos w tym rodzaju...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominika Minkacz
(dominika.minkacz)
Wiking
Norweskiego mozna sie nauczyc tyle (np. w przez okres 2 lat), ile sie sami nauczymy. Z pomoca szkoly, oczywiscie. Jednakze w duzym stopniu zalezy to od nas samych Napewno jest sie w stanie bez problemu dogadac i prowadzic rozmowe - mowiac poprawnie.

Co do kursow j. angielskiego, mozesz sie skontaktowac bezposrednio z naszym biurem. Pomoc w jezyku polskim mozesz uzyskac pod nr. tel. 55 55 36 10. Ja nie jestem dokladnie zorientowana jezeli chodzi o kursy ang.

Jeszcze raz wracajac do tematu - trzymam kciuki za wszystkich polskich uczniow!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(amina)
Wiking
Dominiko jestem bardzo zadowolona z kursu na ktory chodze .Chodz krótko ale moge cosiki powiedziec ,zgadzam sie trzeba siedziec w domku i uczyc i uczyc jeszcze raz uczyc to co sie przerabia na lekcji.Bardzo sie ciesze z Twoich marzen i sukcesów.Gratuluje.MOJ CEL UMIEC ROZMAWIAC PO NORWESKU
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Rafał M.
(moon5)
Wiking
A teraz 1 kurs kosztuje 5000 NOK. Czyżby ceny w FU wzrosły o jakieś 66%? Hmm...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok