Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sąd Rejonowy w Drammen skazał za spowodowanie nieumyślnego zabójstwa 54 letniego mężczyznę z Polski! - Norwegia

Czytali temat:
(631 niezalogowanych)
95 Postów
M C
(Gruzin)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Sąd Rejonowy w Drammen skazał za spowodowanie nieumyślnego zabójstwa 54 letniego mężczyznę z Polski!
Wynik sondy wyjaśnia dlaczego w Norwegii w pożarach giną głównie Polacy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
W/g sondy wiekszosc respondentow uwaza, ze wine ponosi wlasciciel domu. Wyjasnijcie mi to: Jezeli ja odnajalbym paru Polakom swoj dom/mieszkanie i dokonaliby oni bez mojej wiedzy nielegalnych zmian w bezpiecznikach (wlozenie gwozdzia do bezpiecznika w zadnym kraju nie jest dopuszczalne). Skutkiem tych zmian jest pozar. Dlaczego jest to moja - wlasciciela mieszkania/domu - wina? Probuje to pojac!
PS. Autorowi artykulu chodzi chyba o to, zeby wziac udzial w SONDZIE, nie w sadzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Pisarski
(pisy3)
Wiking
Jest to przestroga, dla innych domorosłych elektryków. Trzeba mieć chociaż troszkę wyobraźni, co się robi i jakie mogą być tego konsekwencje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
jaj haj
(che)
Nowicjusz
Nie jestem zawodowym elektrykiem ale nie potrafie pojac jednej rzeczy,od kiedy naprawia sie bezpieczniki w domowej instalacji elektryczniej?Z tego co sie kiedys uczylem z fizyki,sa dwa rodzaje bezpiecznikow,automatyczne i jednorazowe,automatyczne zalacza sie przyciskiem po ich zadzialaniu,a jednorazowe t.z.w po naszemu "korki" wymienia sie kiedy sie przepala/zadzialaja.No skoro on je naprawial,to niestety jest chyba winnym zaistnialego nieszczescia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
PS. Autorowi artykulu chodzi chyba o to, zeby wziac udzial w
SONDZIE, nie w sadzie...

wyjasnij jesli mozesz swoj ps.
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
W pierwotnej wersji artykułu zakończenie wyglądało tak: "Weź udział w sądzie!".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Tu nie chodzi oto ,ze naprawial bezpieczniki,ale o to dlaczego je naprawial,gdzie byl ktos odpowiedzialny za te sprawy,kto kontrolowal te mieszkanie,czy te osoby mialy jakies przeszkolenie,a jezeli NIE to kto je zatrudnil etc....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
Co to ma do rzeczy? Chyba nikt ich nie zatrudnil do "watowania" bezpiecznikow! Zrobili to we wlasnym zakresie i bez wiedzy wlasciciela. Niestety stary nawyk z Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok