Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Koniec busów na lotnisku w Torp? Zobacz Video - Norwegia

Czytali temat:
Julia jagodzinska bogdan bielski polip polip Marcin Borys piotr petercar name surname Waldemar Mikołajczyk Stanisław Makuch ewa mmmmmmm Piotr Czajkowski (3743 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koniec busów na lotnisku w Torp? Zobacz Video
jak torp ekspress zacznie przyjezdzzac pod dom za te sama cene to konkurencja zniknie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
96 Postów
Założyciel MN
Może torp ekspress pod dom nie przyjeżdża ale ceny mają te same!
Zgłoś wpis
1 Post
Założyciel MN
W końcu bedzie z nimi spokój całe szczescie ze sie za nich wzieli bo ten pomysł na wozenie ludzi mozna porównac z transportem baranów albo jakiegos innego bydła było to od samego poczatku chore najlepsze jest tych cymbałów tłumaczenie ŻE RODZINA DO NICH CODZIENNIE PRZYLATUJE jezu ludzie czemu jestescie takie bezmózgi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominika Minkacz
(dominika.minkacz)
Założyciel MN
Kolejna sytuacja, ktora pokazuje ze POLAK POTRAFI. Przykre jest spotykanie sie z roznego rodzaju kombinatorstwem ze strony naszych rodakow. Moze rzeczywiscie wygodniejsze jest byc podwiezionym pod sam dom, ale jednoczesnie po raz kolejny lamia oni prawo i kreca lewe interesy. Jest mi wstyd za to,ze takie sytuacje sie czesto zdarzaja, a ja musze tlumaczyc moim norweskim znajomym,ze sa rowniez uczciwi Polacy mieszkajacy w Norwegii. Wstyd, wiocha i beznadzieja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Założyciel MN
eeech!!! już brakuje słow na krętactwa Polaków, czy cała reszta musi sie za te czyny wstydzic??Przyjeżdżają po szybki zarobek nie bacząc na tych rodaków którzy chca tu żyć, normalnie, nie kradnąc, nie kombinując wybierając ich prosty acz uczciwy tryb życia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Założyciel MN
Własnie generalnie głównie o to chodzi tak jest masz racje wiocha na maxa tak samo wstyd mi czasami wsród norwegów ze jestem niestety polakiem kiedys na siłe w sumie dałem sie namówi na jazde z takim gosciem rzekomo twierdził ze to całkiem legalne ze maja zarejestrowana firme i takie tam bzdety opowiadał rzekomo pan Bogdan nawet wizytówki rozdawał Bogdan przewóz osób jasne okazało sie ze to sciemniacz i oszust jak miał przyjechac po mojego kolege to powiedział ze ma juz komplet i ze nie przyjedzie koles ledwo na samolot zdazył bo musiał taksówka jechac BARDZO DOBRZE ZE TAK SIE STAŁO szkoda tylko ze tak póżno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
a b
(endi187)
Założyciel MN
Ciekawe kto podkablował te busy.Czyżby to byli ich uczciwi rodacy? Chyba niemożliwe!!! Busy jeżdżą już tyle lat i tu nagle , norweg się obudził i odkrył ich przestęczą działalnośc!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Założyciel MN
cena z Oslo na Torp to 300 koron jeśli kupicie bilet powrotny,czyli to taniej niż rodacy busami ,a jeśli nawet cena była by taka sama to i tak zawsze wybrał bym Torp ekspress ponieważ nie popieram szarej strefy,mamy jej wystarczająco w naszym kraju i lepiej żeby tam pozostała,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
a b
(endi187)
Założyciel MN
Czyli Ty jechałeś nielegalnym przewozem,też jesteś wpłątany w ten przestępczy proceder nie odprowadzania podadków do państwa NORWESKIEGO? .........HAhaha!!!!!!CZŁOWIEKU ILE TY MASZ LAT I NA JAKIM ŚWIECIE ŻYJESZ ? Ja dawno temu, pracowałem w Norwegii u murzyna, na czarno i drugiego murzyna miałem za pomocnika I CO Z TEGO WYNIKŁO !!!! A no jajco Panie Pażdzioch!! zapłacił.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr jankowski
(petter75)
Założyciel MN
Ech,gdzie te czasy kiedy do norwegi nie kazdego wpuszczano...teraz byle kmiot tu moze przyjechac i jeszcze nasrac!!!Powinno sie wywalic na zbity pysk wszystkich tych,ktorzy nie maja tu stalego zatrudnienia a kombinatorow do paki na dlugie lata(niech ich pakistancy zapinaja w dupska)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok