Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

POMOC Z NAV-u - Norwegia

Czytali temat:
Magdalena Anna Michalak Michał Michał Krzysztof kacik Hvnuyvn Hrfjyfcnucc (1706 niezalogowanych)
1 Post
Marek Augustyniak
(misiek13465)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu POMOC Z NAV-u
jestem zwolniony od31.12.09czy przysłóguje mi zasiłek pracowałem na stałe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mistrz mistrzunio
(slawooo)
Wiking
witam potrzebuje pomocy czy gosc ktory podpisal ze mna kontrakt na rok moze mnie zwolnic po dwoh i pol miesiacach pracy bo nie ma wiecej roboty dla mniee dal mi dwotygodniowe wypowiedzenie czy moze tak ze mna postapic dzieki z gory za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
178 Postów
marcemil marcemil
(marcemil)
Stały Bywalec
musisz umpowe przeczytac, jezeli masz w umowie dwutygodniowe wypowiedzenie to niesety wsztstko jest ok, tak samo jak w polsce, niewazne na ile byla umowa wazne czy wszystko jest zgodne z nia, czyli jak ja mam kontrakt na stale a wypowiedzenie miesiac, to zawsze moga mnie zwolnic poprzedzajac to miesiecznym wypowiedzieniem..przyko mi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
178 Postów
marcemil marcemil
(marcemil)
Stały Bywalec
to czy pracowales na stale nie jest tak wazne jak ile pracowales na stale, zeby dostac dagpenger, musisz miec zarobione za zeszly rok (2009) minimum 109 tysiecy koron (tam z groszami) brutto.zobacz na swoj grudniowy lonn, i tam powinienies miec napisane ile masz brutto za caly rok, wtedy mozesz sie starac, w kazdym innym przypadku odesla cie z kwitkiem, pozostaje tylko zlozenie dokumentow o dofinansowanie na wynajem mieskzania/domu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Artur po tatusiu
(arturo66)
Wiking
hujowizna w tej norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
witam,zwolniłam się sama z pracy pracowałam rok i 2 miesiące czy w tej sytuacji przysługuje mi zasiłek i jaka to by była kwota?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
witam, obecnie jestem na wypowiedzeniu miesięcznym, a pracowałam na stale.Czy przysługuje mi zasiłek i jaka to by była kwota? Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Megi71 napisał:...Czy przysługuje mi zasiłek i jaka to by była kwota?
Wszystko zależy od tego ile zarobiłaś w tamtym 2010roku jeżeli powyżej 120-tys.Nok.Brutto /a może ździebko więcej//nie chce Mi się szukać/ to dostaniesz ...
62% KWOTY BRUTTO Z TAMTEGO ROKU... dzielone na dwanaście miesięcy .
Trzeba pamiętać , iż do ręki/konto ,będzie to o wiele mniej , ponieważ od tej kwoty zabierana jest jeszcze taryfowa zaliczka podatkowa ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krzysztof wendt
(wencior7613)
Wiking
szukam numeru do kogos z navu muwiacego po polsku bo mam pare pytan w sprawie rodzinnego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(adam76)
Wiking
jestem od 10 dni na permiteringu. w niedziele planuję jechac na 2 tyg do Polski. jak mam to zgłosić w nav bo nie mogę tego znależć na moim koncie w nav? z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok