Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polak pchnął nożem innego Polaka w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Adam 12345 (1373 niezalogowanych)
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak pchnął nożem innego Polaka w Oslo
kiche wala,kasztany jeba..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
typowe polskie man party, kiedy to brakuje argumentów i słownictwa, które mogło by zapobiec tragedii........
byłem w UK i widziałemprzerabiałem takie pojebane imprezy, ktore konczyły sie dla niektórych bardzo zle, tylko dlatego, ze potrafili rozmawiac, ale zarabiali 50 funtów wiecej tyg od oprawców........
proponuje wprowadzic "swiadectwo niekaralnosci" przy wydawaniu pozwolenia na pobyt w Norge!
w Prezciwnym razie za kilka miesiecy nawet norwegowie przestana czuc sie bezpiecznie na ulicy po 22........
tabletki gwałtu, napady z pobiciem, kradzieze kurtek, telefonów,kart kredytowych, iid.........(((
Mysle, ze jezeli my polacy obecni nie zaczniemy działac sami i współpracowac z "psami" ( nienawidze tego), ale to konieczne, to pójdziemy do jednego worka z kurwami, złodziejami,bandytami,zabójcami,dorobkiewiczami i całym tym gównem!
Na dzis niestety, tak to wygląda i 30% polaków w norge to kurwy, złodzieje, bandziory z wyrokami, poszukiwani przez psy w europie, jebane koksy,bez rozumu i nie mającymi nic do starcenia ciemnymi typami! Kolejne 30% to wąsatych roboli z woj.swietokrzyskiego, lub pomorza(bez urazy) gdzie nauka języka konczy sie w ost.klasie podstawówki, a angielski i inny język to jakis wyskok natury! dla których zamiana opakowania z chlebem w "kiwi" i oszczedzenie kilku nok to zyciowy sukces.........
Wzywam wszystkich normalnych rodaków: walczmy o naszeswoje, bo za rok nie bedzie juz o co......
Patologia jest WIELKA i ciągle rosnie(((
PS: Ostatnio spotkałem dwóch pijanych w trupa typów z pod Kielc, którzy wracali po pierwszych w zyciu 4 tyg pracy w norge i mówie wam, ze nie było to fajne..... kupowali wszystko i wszystkich dookoła, pili na umór, ublizali komu popadło!.... sam nawet dostałem propozycje od "panów" dotyczącą mojej osoby, ze fajnie by było miec takiego lokaja, pucybuta itd....ŻAŁOŚC!!!
Jeden z nich chyba kapke ogarniał, bo jak mu powiedziałem, ze zarabiam ponad 350 tys nok nettorocznie, to prosił kolege, zeby przyhamował piętą, bo to dużo(chyba)...........
PS II: Prosze o niekomentowanie moich zarobków itd,poniewaz powiedziałem mu, bedąc b. zmeczonym tymi jego "kosmicznymi" zarobkami.......
Zeby norge było norge!
Pozdrawiam normalnych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
polaków w norge to kurwy, złodzieje, bandziory z wyrokami, poszukiwani przez psy w europie, jebane koksy,bez rozumu i nie mającymi nic do starcenia ciemnymi typami! Kolejne 30% to wąsatych roboli z woj.swietokrzyskiego, lub pomorza(bez urazy) gdzie nauka języka konczy sie w ost.klasie podstawówki, a angielski i inny język to jakis wyskok natury! dla których zamiana opakowania z chlebem w "kiwi" i oszczedzenie kilku nok to zyciowy sukces.........
Wzywam wszystkich normalnych rodaków: walczmy o naszeswoje, bo za rok nie bedzie juz o co......
Patologia jest WIELKA i ciągle rosnie(((
PS: Ostatnio spotkałem dwóch pijanych w trupa typów z pod Kielc, którzy wracali po pierwszych w zyciu 4 tyg pracy w norge i mówie wam, ze nie było to fajne..... kupowali wszystko i wszystkich dookoła, pili na umór, ublizali komu popadło!.... sam nawet dostałem propozycje od "panów" dotyczącą mojej osoby, ze fajnie by było miec takiego lokaja, pucybuta itd....ŻAŁOŚC!!!
Jeden z nich chyba kapke ogarniał, bo jak mu powiedziałem, ze zarabiam ponad 350 tys nok nettorocznie, to prosił kolege, zeby przyhamował piętą, bo to dużo(chyba)...........
PS II: Prosze o niekomentowanie moich zarobków itd,poniewaz powiedziałem mu, bedąc b. zmeczonym tymi jego "kosmicznymi" zarobkami.......
Zeby norge było norge!
Pozdrawiam normalnych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
mojej osoby, ze fajnie by było miec takiego lokaja, pucybuta itd....ŻAŁOŚC!!!
Jeden z nich chyba kapke ogarniał, bo jak mu powiedziałem, ze zarabiam ponad 350 tys nok nettorocznie, to prosił kolege, zeby przyhamował piętą, bo to dużo(chyba)...........
PS II: Prosze o niekomentowanie moich zarobków itd,poniewaz powiedziałem mu, bedąc b. zmeczonym tymi jego "kosmicznymi" zarobkami.......
Zeby norge było norge!
Pozdrawiam normalnych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
prosze trzymac sie tematu i nie komentowac komentarzy......
choc zdaje sobie sprawe, ze pewnych komentarzy nie zabraknie, ale jestem bardzo ciekaw i prosze moderatorów o wyruzomiałośc.........)
pzdr!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin w
(koziol)
Wiking
a skad ty ciolku jestes ja jestem z pomorza i nie uwazam sie za tepaka i nie obrazaj nikogo bo kiedys moze sie zle dla ciebie to skonczuc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
t t
(beti26)
Wiking
a kim ty kurwa jestes cwoku zeby kogos oceniac jeden narud jes taki a drugi inny mieszkam w norwegij ponad 24 lata jezdze do polski na wakacje io niesadze zeby cos norwegij grozilo ze strony polakuw nieznaz drugiej strony norweskiej mlodzezy no moze tej pseldo norweskiej pakistanczykow to jest tragedija
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
koziol - kazdy mowi to co mysli... ma prawo...
beti26, - przeczytajc jeszcze raz bez zadnego obrazania sie na pochodzenie z PL...
w sumie marianek73 ma racje - sami sobie wystawiamy opinie - i Ty nawet bedac tutaj 24 lata nadal jestes polka!! dwoch idiotow bije w 98 pozostalych!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Gosciu widac ze za inteligętny to ty niejestes ,skoro juz tak grupujesz ludzi to sie dopisz do tej pierwszej grupy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
napisałem "BEZ URAZY" a, ze tak napisałem, to chyba normalne, bo pomorze i świetokrzyskiemałopolskie jest tu najliczniej reprezentowane........
czytaj ze zrozumieniem i nie strasz, bo nikt sie nie boi........
co do BETI 26.
Poczytaj sobie mój komentarz raz jeszcze i nie ublizaj, jesli nie rozumiesz ocb.....poza tym poczytaj troche po polsku, bo za grosz ortografii i stylistyki w twoim pismie nie widac (
PS: (BEZ URAZY) stoi tam jak BYK !!!!
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok