Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Oczy świata zwrócone na Polskę i Polaków. Norwegia: Myślimy o was i modlimy się - Norwegia

Czytali temat:
(259 niezalogowanych)
1 Post

(Owczar)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Oczy świata zwrócone na Polskę i Polaków. Norwegia: Myślimy o was i modlimy się
szkoda, że norweskie media tak mało miejsca poświęcają faktom a tak wiele na plotki i domysły przyczyn wypadku... szkoda, bo nie widzę w norweskich mediach za grosz współczucia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mar49)
Wiking
To potworna zbrodnia. Łączę się w cierpieniu z rodzinami niewinnych ofiar. Do jakich jeszcze zbrodni może doprowadzić nienawiść ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...w

ramach 'laczenia sie w bolu'

polscy katolicy organizuja powszechna mobilizacje i udaja sie do oslo,w cel ustawienia krzyza w centrum stolicy

najprawdopodobniej krzyz stanie w najblizszej okolicy tygrysa

kazdy nowy krzyzowiec mile widziany...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Oj brzydal !!!! Cos ci sie przypomnialo o tragedii w Polsce i chcesz krzyze stawiac ! A wystarczyloby troszke cieplejszych slow ! To Ty jestes tym pierwszym -krzyzowcem - i zapraszasz innych . No nie ! Ty co z frajerami nie pijesz -stawiasz krzyze ! Fe !!!! Wstydzil bys sie ! A ja lacze sie z nimi w bolu ! Tak - w bolu !!! Brzydalu !!!!! I nie dolacze do krzyzowcow ! Serdeczne wyrazy wspolczucia dla rodzin !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ogladajac

zdjecia z oslo ,to maja calkiem cieplo

poza tym,jest nowy pomysl dla wszystkich 'laczacych sie' polakow w no.

od dzisiaj przez tydzien,kazda antena cyfrowego polsatu,bedzie wisiec przewiazana kirem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Oczywiscie Ty pierwszy to zrobiles ???? Ja nie zrobie tego , na znak solidarnosci -powysylam sms-em do znajomych Norwegow -wyrazy wspolczucia kondolencje dla rodzin ! I to mi wystarczy ! A Tobie zostawiam krzyze -przewiazane kirem ! PS : prawde mowiac - przewiazanie kirem , tez dobry pomysl !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(Kovalska)
Początkujący
Przepraszam, czy tu też dział z nieboszczykami???

Temu proszę prezentów nie wysyłać. Od paru miesiący nie żyje...



Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Bogumila Jasinska
(bogdanor1)
Stały Bywalec
Przykro mi ,ale nie znalam tego czlowieka ! I za Twoja rada -Kovalska - prezentu nie wysle !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok