Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mieszkańcy Oslo mają poważny problem. Prostytutki wróciły „na swoje” - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Gadomski Jan Maryjan Brygadzista (1534 niezalogowanych)
1 Post
Agata Dzikowska
(dzikuska123456)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Mieszkańcy Oslo mają poważny problem. Prostytutki wróciły „na swoje”
Brzydziła bym się na miejscu facetów dotykać takie "panie" nie dość że nie wiadomo jakie choroby weneryczne przenoszą to też nie wiadomo jakie zarazki w gębie mają ... szkoda że faceci zamiast znaleźć sobie normalna kobiete na stałe wolą bzyknąć jakąś murzynkę za kilkaset koron :-/ obleśne !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
wojciech dandarandas
(WojciechDy)
Wiking
racja racja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
B. J
(xxl2009)
Wiking
beeeeeeeeeeeeeee patykim bym nie tkną
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
... , żeby ktoś korzystał z usług czarnych prostytutek, myślę, że komuna im płaci za to nagabywanie )), żeby trochę zepsuc ten "niebiański" spokój, )).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
powiem tyle ja jestem ponad poltora roku w zwiazku ktory polega na knulle kompis z kobieta z ameryki polodniowej, z chile dokladnie, wiesz co, polki przy takich kobietach to moga schowac tylko glowe w piasek, nigdy wiecej zadnej polki nie wezme, bo raz ze droga to dwa cwana, ograbi ze wszystkich pieniedzy, a po trzecie polki sa slabe w lozku w porownaniu z kobietami z polodnia. chlopaki jak nie mozecie miec zwiazku polegajacym na tylko i wylacznie sexie, to szczerze mowiac lepiej sobie wziac taka muzynke z ulicy, a i to zaden wstyd. bo przeciez wszystko jest dla ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Henryk Ptak
(Heniotrol)
Wiking
a w ktorych miejscach można je spotkać,mam troche koron do wydania, więc może skorzystam, czekam na newsy.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zbigniew wiejowski
(bizoncio666)
Wiking
Wcale się nie dziwię,na bezrybiu się nie wybrzydza,a Polki wolą ciapatych w Norwegii albo flegmatycznych norków od Polaków więc jest jak jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(AgnieszkaJa)
Nowicjusz
A ja tam wole Polakow. Tylko dlaczego zawsze ciagna do mnie same lajzy???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Jalu z Oslo napisał:
... , żeby ktoś korzystał z usług czarnych prostytutek, myślę, że komuna im płaci za to nagabywanie )), żeby trochę zepsuc ten "niebiański" spokój, )).


to rzad sobie jaja robi ze spoleczenstwa a zwlaszcza z jego meskiej czesci... mianowicie nie ma zakazu sprzedawania ale jest zakaz kupowania ... czyli ? jurny napalony facecie sprawdzimy twoja silna wole: zlamiesz prawo czy tez nie ?

dla porownania w Szwecji jest zakaz zarowno sprzedazy jak i kupna..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Ronn napisał:
Jalu z Oslo napisał:
... , żeby ktoś korzystał z usług czarnych prostytutek, myślę, że komuna im płaci za to nagabywanie )), żeby trochę zepsuc ten "niebiański" spokój, )).


to rzad sobie jaja robi ze spoleczenstwa a zwlaszcza z jego meskiej czesci... mianowicie nie ma zakazu sprzedawania ale jest zakaz kupowania ... czyli ? jurny napalony facecie sprawdzimy twoja silna wole: zlamiesz prawo czy tez nie ?

dla porownania w Szwecji jest zakaz zarowno sprzedazy jak i kupna..


W szwecji do niedawna można było współżyć z kozą, koniem.........

www.szwecjadzisiaj.pl/nowe-szwedzkie-pra...eksu-ze-zwierzetami/


ale ktoś kotleta odgrzał, temat z przed 5 lat...

Agnieszka, swój do swego ciągnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok