Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Zasiłek opiekuńczy (Kontantstøtte)- nie dla imigrantów? - Norwegia

Czytali temat:
(746 niezalogowanych)
3 Posty
Michał .
(bear80)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Zasiłek opiekuńczy (Kontantstøtte)- nie dla imigrantów?
po raz kolejny pokazują swoje rasistowskie zapędy....
Inaczej tego wytłumaczyć nie można jeżeli już tak miało by być to trzeba było to zrobić dawno temu heh.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Nie rasistowskie, mylisz pojęcia. To zapędy szowinistyczne. Oni sobie nie radzą z tymi wszystkimi pakolami i "kolorowymi" co to przyjeżdżają do ich kraju i żerują na zasiłkach mnożąc się na potęgę. I to właśnie próbują ukrucić. Jeżeli chodzi o moje zdanie to niech ograniczą możliwość wjazdu do swojego kraju dla takich ludzi a nie zasłaniają się głupimi tekstami o integracji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
sam stad wypierdalaj!!!!!!!!
płacimy takie same podatki, takie same koszty utrzymania,nie mamy zadnych znizek!
wiec dlaczego mielibysmy nie miec tego samego co norki....?
ludzie piszacy tego typu wywody są wiecej niz załosni.......
nie chce mi sie nawet podumowac cie, tak po polsku, bo zmeczony jestem juz tego typu pajacowaniem.....
jestes jak pawlak" no paszoł won z mojej ameryki"
chłopek roztropek )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(xxxx)
Wiking
Ludzie nie chodzi o nas Polakow choc apropo znam takich co siedza na zasilku i pracuja na czarno to zwykla kombinacja !!!! Norki maja racje chca wytepic tych smierdzieli nierobow co ida na zasilki i z tego zyja a do pracy nie pojda !! Oni chca to ukrucic my Pplacy wypracowujemy im bardzo dobre pieniadze zeby utrzymac ta bande smierdzilei ... Tylko nie rozumiem jedno jak mozna byc i chciec prowadzic taka polityke rownosci jak ta partia ktora ma sie sprzeciwic temu skoro rownosc to ---Pracujacy te same warunki jak Norki a nieroby niehc ich do pracy zapeda to sie nazywa rownosc !!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Lærer)
Wiking
Widze, ze mimo kolejnej zmiany avatara, kultury nie nabyles. Odkad pamietam, wszystko w Norwegii bylo dla ciebie fatalne. Wiec moze to ty wreszcie opuscilbys ten kraj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Chyba zapominamy czasami ze to Ich podworko i zrobia ce zechca poki takie spolecznosci jak my sie nie zorganizuja to po 1. Po 2 czy my placimy takie same podatki i budujemy majatek tego kraju???? Wystarczy spojrzec na sketteliste i wszystko wiadomo. Wg mojego skromnego zdania to raczej wspieramy nasz podupadajacy kraj wywozac gotowke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Girl...)
Wiking
Tutaj chodzi też o holendrów znam takich co przyjechali nie pracowali a kupili auto i siedza 2 lata w domu i nic nie robią.A to dlatego że norki myślą że jeżeli oni maja takie same zarobki to przyjadą tu tylko na wakacje a przyjeżdzają cwaniaki i siedzą z tyłkami w domu i ciągną kasę!!! Bzdurne prawo mają!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rafal s
(rafal1974)
Wiking
Branie nas Polakow do jednego worka z emigrantami innych krajow np somali jest wielkim bledem.Jestesmy uczciwym narodem i pracowitym wiec dlaczego mamy tracic przez emigrantow z innych krajow ktorzy od samego przyjazdu do Norwegi siedza na socjalach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok