Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dwóch Polaków aresztowanych za kradzież - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Jackowski Karol Zijo jaroslaw.taciak@gmail.com (812 niezalogowanych)
1 Post

(nicco)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dwóch Polaków aresztowanych za kradzież
jak zwykle nasi dzielni rodacy ......
a my latami tak ciezko pracujemy na opinie uczciwych ludzi..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(norjar)
Wiking
najlepiej to odrazu takich deportowac bambrow z zakazem wjazdu do calej scandynawii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej Stolarczyk
(andru7525)
Wiking
Też jestem za tym aby takie osoby deportować z całkowitym zakazem wjazdu do Norwegi,no i przykładnie ukarać żeby dla innych była nauczka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dariusz gaweł
(darios)
Wiking
wszędzie opinia musi być zszargana bo jakże inaczej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Anna Janiszewska
(anusia10113)
Wiking
Lenie śmierdzące tylko łatwe pieniądze w głowie,a za pracę się zabrać jak by jeden z drugim po 10 godzin popracowali to głupot w głowie by nie było debileeeeeee!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Nawet złodziej IDIOTA kradnąc portfel, opróżnia go TYLKO z gotówki i natychmiast wyrzuca... , no chyba, że to byli SUPERidioci!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
No to spróbuj jeden z drugim ukraśc komuś portwel to powiecie nam tutaj jakie to łatwe i "lekkie".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Slavko)
Wiking
Nie ma rady na takie wypadki. Zawsze się znajdzie jakiś amator cudzej własności. Pozostaje mieć nadzieję że to przywoła ich do porządku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jalu Bielizaki
(Jalu z Oslo)
Wiking
Przykro mi, Slavko, ale nie mogę się z Tobą zgodzic, policja mówi o włamaniu a nie rozbitej szybie, co sugeruje, jednak, "robotę fachowców" , a to wyklucza taki błąd w "sztuce". Jestem pewien, że KTOŚ? ich "wrabia"!!! Sprawa "grubymi nicmi szyta", pozostał jedynie "ten" haszysz ale kto go nie palił??? ... , nawet prezydent USA... , ale się nie zaciągał!!!

Ps. Przepraszam za tę "nad...cudzysłownośc" ale "mawk82" "zestresował" mnie straszliwie,... , nie wiem czy z tego "wyjdę"? ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
WIESIO GOMULKA
(SEKRETARZ)
Wiking
nie tylko kradna polacy. kradna tez polakom mi tez ukradli autko audi a6 z przed domu i rozdupczyli i jeszcze karza mi zaplacic jak chce odebrac samochod z falka 5 tys.gdzie tu sprawiedliwosc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok