Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1160 niezalogowanych)
1 Post
Marcin B.
(WidzialemUFO)
Wiking
Osobiscie mam juz ich dosc, czuje ze te pare lat spedzonych tu to strata czasu. Zero jakiegokolwiek rozwoju w jakakolwiek strone dla mojej osoby. Ten ich usmiechniety rasizm, mobbing mojej corki w szkole, ta ich durnowatosc i glupota w pracy, w zyciu. Zaczynam sie rozgladac na powaznie za czyms innym.
Nie polecam nikomu norwegii, chyba ze pijakom, osoba majacym problemy w kontaktach interpersonalnych, dla takich to raj.
Dla ludzi normalnych tu nie da sie tu zyc, a to co zarobie nie jest warte tego co trace.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wojtek Kowalik
(kowal1)
Wiking
Ciekawe dlaczego w gazetach napisali tylko o Polakach ze nam tylko moga placic 20 koron? A moze znowu ktos czegos nie doczytal albo przetlumaczyl tak jak sie domyslil
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
nie widzicie ze ten artykul jest napisany przez nieudacznika? to co napisal jest bzdura, przeciez nikt nie bedzie ludziom placic 20 kr/h ! I tutaj nie chodzi tylko o Polakow ale o wszystkie kraje UE, ktorym skonczyl sie okres ochronny. NO CHYBA ze znajda sie chetni do pracy za 20 kr/h , hehehe, ale wtedy to lepszy biznes pracowac w PL czy na ukrainie , bo przeciez wiecej sie zarobi , napisali bzdury zeby rodakom na swieta podniesc cisnienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Michał Cudek
(trollesny)
Wiking
Chcecie jechać do Niemiec? Tam trzeba zapier.... Oni mają naprawdę
poczucie wyższości i ciężko spotkać miłych Niemców... Chociaż są też i tacy
Ja jestem zadowolony

Do: WidziałemUFO

Pijakom nie polecam Norwegii bo
alkohol tutaj drogi a bimbru nie można produkować;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Sykepleier84)
Początkujący
Osobiscie sie z toba zgadzam, głupota niekiedy, albo bezmyślnie myślenie podnosi mi niekiedy cisnienie... co niekturzy norwegowie nie sa zbyt inteligentni, ale zdarzaja sie tacy co są wporzadku, bardzo oczytani i inteligentni miejący glowe na karku, jednakże nigdy nam nie dorownaja, poniewaz pochodzimy z ubozszego kraju, od mlodych lat bylismy nastawieni, na przetrrawnie - to nie nasi rodzice nas uczyli tylko system spoleczny... W polsce oczywiscie jest cieżej, w kraju takim jak norwegia panstwo pozbawia obywatela myslenia- mozna powiedziec ze panstwo w duzej czesci mysli za obywatela. Ogólnie rzecz biorac dobrobyt ogranicza nas umyslowo w pewien sposob, - ci co jezdza do polski to szybko powracaja do myslenia z wczesniej, ale te osoby ktore mieszkaja, i wogole nie jezdza przez rok czy dwa, ograniczaja sie w ten sam sposob...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Nikolaj R
(Cichociemny)
Wiking
To musi byc jakis blad, fakt faktem ze zniesli minimalna stawke ale dla pracownikow sezonowych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty

(Andy Pandy)
Nowicjusz
Hej.
O ile tytul tak brzmi doslownie,jest jawna dyskryminacja Polakow i ktos powinien tym szmatlawcom za to zabrac sie do dupy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wojtek Kowalik
(kowal1)
Wiking
Moze i blad, ale dlaczego na tym portalu sa zawsze takie bledy czy osoby ktore to redakuja nie znaja norweskiego i tlumacza tak jak chca. Juz kilka razy byly pisane takie bzdury ze ani sie smiac z tego ani plakac tylko cisnienie podnosza. A czy ktos sie odezwie z naszej ambasady na temat tego artykulu WATPIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
petronelka ogonek
(petronela)
Wiking
ten portal jest prynmitywny a artykuly tendencyjne i pisane tylko po to zeby buntowac ludzi do przykrej wymiany zdan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
to co napisze niech wezma sobie do serca ci ktorych to dotyczy!!!
co roku to samo widze
u mnie w bramie polki sprzataja u sasiadek za 80kr/h raz w tyg. 2 mieszkania dla mnie moga sprzatac nawet za 10 kr jak sa takie tepe
chlopak ok 27-32 lat odsnieza podjazdy pod domkami sasiadow ulice obok i zlecen ma pelno ale co tu sie dziewic tez pracuje za 80kr i sie cieszy ze ma prace bo zima
na kazdym kroku widac jak sie polacy nie szanuja i za grosze pracuja- sami sobie rynek psujecie!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok