Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Niemcy to brudasy – bestseller polskiej sprzątaczki - Norwegia

Czytali temat:
(782 niezalogowanych)
1 Post

(sailor)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Niemcy to brudasy – bestseller polskiej sprzątaczki
Coz, jak czlowiek jest postrzegany, tak jest kojarzony. Bardzo czesto jestem w Niemczech. W kazdej gazecie ogloszenia "towarzyskie" dominuja Polki, oferujace najbardziej wyuzdane uslugi. Panowie zas stoja/leza na ulicy i chleja badz okradaja sklepy. Nie nalezy sie moim zdaniem dziwic, ze Polacy/Polki potem sa tak traktowani. Nawiasem mowiac: ukrainskie sprzataczki w Polsce tez moglyby powiedziec niejedno na temat czystosci oraz kultury swoich pracodawcow...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Wiking
Ciekawe jak wypada porownanie realiow niemieckich do norweskich?...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
nie można określać jakiegoś narodu że są brudasami lub złodziejami.

wszystko zależy od tego jak zostanie wychowany, dużo Polaków nie kradnie i dużo Polek nie puszcza się za kilka groszy, gdy ktoś nie nauczy się czystośći to do końca życia pozostanie brudasem, tak samo jak kobieta, albo będzie się szanować albo zacznie zarabiać swoim ciałem póki jest młode i atrakcyjne.

Co by tu nie pisać to alfabetyzm postępuje, ludzie chłoną co im media podsuną pod nos i tak naprawdę niczym nie różnią się od niewolników. Większość z Nas to ekonomiczni niewolnicy którzy pracują i wystarcza im tylko na tanie żarcie i opłacenie rachunków, dawniej niewolnik nie martwił się o jedzenie i dach nad głową
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
heheeh moja zena po przeczytaniu tego az sie rozesmiala- pracowala tutaj jakies 8 lat temu u norwegow tez na czarno jako sprzataczka i mowi ze to samo jest tutaj majtki najczesciej kobiece z paskami brazu to standard albo kolo lozka albo w koszu z bielizna brudasy straszne w wiekszosci ale nie wszyscy
to zalazy od wychowania chyba sa tacy co polakow traktoja super i szanuja ludzi
chcesz byc szanowany szanoj innych
ja moge powiedziec ze niemcy to pedaly i ksieza- znam tylko dwoch papieza z TV i kolege z pracy ktory lubi w pupe i sie z tym odnosi a fufu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dudex d
(Chris19)
Wiking
Nie wszyscy to brudasy ale do tego jest sprzątaczka. To samo odnośnie do tej książki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(sailor)
Wiking
Jak zwykle wypowiedz na poziomie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok