Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1214 niezalogowanych)
1 Post
Hubert Sz
(Huberths)
Wiking
Jak jest się kulturalnym w Norwegii to ma się z tego korzyści A jak nie to dużo sie traci wiec dla mnie to dobrze ze to swinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Grafiria Gøy
(Grafiria)
Wiking
Moze i miejsca nie ustepuja -bo kto mialby ich tego nauczyc-ale jak wchodzisz do sklepu to jestes witany z usmiechem i nie czujesz sie jak intruz i potencjalny zlodziej.Aha zapomnialam o slownictwie polskiej mlodziezy w srodkach komunikacji miejskiej,tutaj tego nie doswiadczam,na szczescie .To tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Even)
Wiking
Dzisiaj jechałem samochodem drogą przypominającą te w Rosji, że szorujesz podwoziem po błocie. Dostarczałem przesyłkę i zjechałem na pobocze, żeby móc wysiąść bez brodzenia w tym syfie. Samochód ugrzązł zupełnie, a kiedy mijał mnie właściciel posesji dostałem jeszcze opieprz za zniszczenie trawy na tym jego bagnie. Stwierdził, ze powinienem był trzymać się drogi (nie lepszej niż pobocze), po czym odjechał zostawiając mnie tam samego, choć 50m ode mnie stał jego samochód terenowy i ciężarówka. Jak wracał po 20min. też tylko spojrzał i odjechał. Musiałem dzownić po FALK'a, a akcja ratunkowa zajęła 5 minut.
Z mojej strony to już żadna przesyłka do tego Buraka nie dotrze, to pewne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Piotr Dobielewski
(creed76)
Wiking
nie znam za dobrze norwegów i nie jestem tu za długo ale wiem jedno ze norwedzy to rasisci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok