Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

"Konflikt w Radiu Polonia Oslo" - komentarz M. Klimczak - Norwegia

Czytali temat:
(1284 niezalogowanych)
20 Postów
PST PST
(Forum)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu "Konflikt w Radiu Polonia Oslo" - komentarz M. Klimczak
Czy Radio Polonia w Oslo, Klub Polski w Oslo i Moja Norwegia to jedno Ciało łączone przez te same osoby działające w tych organizacjach? Jeżeli tak! to wynika z tego że moczą sie we własnym bagnie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
Panie Klimczak. Jezeli zatrudnia sie kogos, to nalezy upewnic sie, czy ma on pozwolenie na pobyt/prace. Jest to obowiazek pracodawcy. Tak wiec, powinno to byc pana priorytetem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
niko hejtfild
(niko_hejtfild)
Wiking
to samo bagno wszedzie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
waldek pater
(w1waldek)
Wiking
Tak, ludzie z tych trzech organizacji współpracują ze sobą!! Przez nich wynikła cała ta sytuacja. Panie Klimczak lepiej niech pan uważa co mówi bo z rozmów przeprowadzonych z niektórymi byłymi redaktorami to mają oni na wszystko świadków, papiery, emaile oraz nagrane rozmowy z tobą i Edytą Stylo jak ich obrażacie i grozicie!!! Po drugie kążdy wtajemniczony wie że się urwałeś z choinki i to Stylo Cię wcisneła do radia.TY GO NIE ZAKLADAŁEŚ I NIE DZIAŁAŁEŚ NA RZECZ JEGO ROZWIJANIA SIĘ TYLKO NA ZASTUJ!!!
I najważniejsze; ludzi Ci nie brali ani grosza za swoją prace przy czym często ponosili swoje koszty np. kurs w październiku za który im nie chcecie oddać pieniędzy, a jest tego sporo!!! Jeszcze jedno, każdy z tych ludzi pracował na zasadzie wolontariatu więc nie byli zatrudnieni w radiu na kontrakcie i nie musieli się spowiadać czy moją legalny pobyt czy nie!!! Ale wszyscy go posiadają!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
waldek pater
(w1waldek)
Wiking
1-Nikt dobrowolnie nie zrezygnował samemu. Osoby te dostały list lojalnościowy do podpisania w razie odmowy zostawali oni automatycznie wyrzucani z radia, dowodem na to są Pańskie emaile, Panie Klimczak proszę pamiętać że to nie problem z ich publikacją!!
2-We wtorek przed audycją przejołeś klucze od Maria i nie chciałeś wpuścić ludzi do radia. Dowodem na to są nagrane rozmowy telefoniczne z Mariem który to potwierdził!!
3-WSZYSCY BYLI REDAKTORZY SĄ TU LEGALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4-Szefowie Radia Latinamerika niczego nie nażucali Wolontariuszom Radia Polonia Oslo, to są wymysły Edyty Stylo, która nażuciła je Tobie, i wszyscy dobrze wiedzą że jesteś jej pomagierem i wykonujesz każde jej polecenie jak tresowany piesek.
5- Stylo była prezesem radia Polonia Oslo ludzie mają na to papiery!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota kucma
(dora.kucma)
Wiking
TA PANI STYLO JEST ZNANA Z TEGO ZE ROBI PRZEKRETY FINANSOWE, A DO TEGO PCHA SIE DO PARTII NA PLECACH POLAKOW.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota kucma
(dora.kucma)
Wiking
A ten Klimczak skoro nie pracowal w tym radio i go tam wcisnela E. S to musiala miec swoje powody. Zawsze usuwa tych niewygodnych wolontariuszy. A widze ze znow chodzi o kase, ktorej nie oddali tylu osobom, ciekawe ile tym razem. Kasa zbierana na tych co sie spalili tez przepadla w rekach Stylo. Na Dni Kultury Polskiej tez wyludzila kase od ludzi z klubu, moja znajoma tam byla i uciekla bo kase wyludzali. Lepiej zeby sobie Pani prace znalazla Pani Stylo a nie wyludzala od rodakow. Nawet w ksiazce opisali Stylo jako wyludzaczke kasy od polonii. Klimczaka n.znam ale musiala mu sporo obiecac skoro tak sie zafiksowal. Obudzi sie z reka w nocniku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota kucma
(dora.kucma)
Wiking
Klimczak urodzony w 1982 roku to dziecko ktoremu sie w dodatku nie przelewa, tak samo jak tej Pani Stylo, slaba sytuacja z praca widze u niej i u niego, na skattelister kiepsko wiec mnie to nie dziwi ze probuja na wszystkie sposoby. STYLO I KLIMCZAK probuja ZASTRASZAC ludzi ale widze ze wreszcie sie wzieli za to i ureguluja sytuacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota kucma
(dora.kucma)
Wiking
JESTEM PRZECIWNA TEMU ZEBY TAKIE OSOBY STALY NA CZELE ORGANIZACJI ORAZ PCHALY SIE DO PARTII. ZROBMY PROTEST, jesli jest ktos kto sie podpisze pod protestem przeciwko E. Stylo i jej dzialaniom piszcie na maila dora.kucma@gmail.com ZROBMY COS BO NAM OPINIE TARGA TA BABA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
dorota kucma
(dora.kucma)
Wiking
Widze ze kolega KLIMCZAK mnie sprawdza, niestety nie znamy sie, a moze wlasnie ja Ciebie znam z Polski.
Nie istotne.
Znam dobrze jedna osobe z klubu i powiem Ci ze bardzo nie ladnie sie tam zachowujecie, a do tego probujecie straszyc ludzi OBRAZAC i szantazowac, na co ludzie maja potwierdzenia. NIE LADNIE!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok