Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »
28 Postów
Kuba Nie Wazne :D
(Lubie_Placki)
Wiking
Witam wszystkich. Mam na imie Kuba mam 20 lat mieszkam w Ski niedaleko Oslo lecz czesto jestem na centrum szukam ludzi z ktorymi mozna gdzies wyjsc , cos porobic. Jestem tu od ponad roku a znam tylko 2 osoby . Piszcie ludzie na priv bo w domu idzie kur..y dostac .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiolka Wiola
(WiolkaWiola)
Wiking
Chetnie spotkam sie z kims na pogaduszki ,spacer itp. Mieszkam w okolicach Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Kamila Kam
(KamilaKam)
Wiking
nie moje okolice
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dawid Bauza
(DawBa)
Wiking
Siema wszystkim! Otóż moja sytuacja wygląda tak, że jestem z okolic Trondheim Dawid, wiek 22 lata w Norwegii od 2 lat Jakby ktoś był z okolic Trondheim można by było coś ogarnąć. Płeć? Neważna! (nie szukam tu miłości tylko znajomych ) Pozdrawiam jak coś priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Zosia Kowalska
(zocha74)
Wiking
DawBa napisał:
Siema wszystkim! Otóż moja sytuacja wygląda tak, że jestem z okolic Trondheim Dawid, wiek 22 lata w Norwegii od 2 lat Jakby ktoś był z okolic Trondheim można by było coś ogarnąć. Płeć? Neważna! (nie szukam tu miłości tylko znajomych ) Pozdrawiam jak coś priv

Ja też nie szukałąm miłości, ale to ona znalazła mnie właśnie przez internet ludzie, nie bójcie się portali randkowych, bo to na prawdę doskonały sposób na poznanie nowych osób
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zocha74 napisał:


Ja też nie szukałąm miłości, ale to ona znalazła mnie właśnie przez internet ludzie, nie bójcie się portali randkowych, bo to na prawdę doskonały sposób na poznanie nowych osób

Zocho to tylko seks
a tak na pewno i tak cię zostawi, jak jego żona tu przyjedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Rafał Kula
(djerni28)
Wiking
Mam 28 lat. może szukasz kolegi....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Rafał Kula
(djerni28)
Wiking
Jest ktoś z okolic bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Monika Stoch
(Monia100ch)
Wiking
Ja jestem z Moss. Przegladam to forum juz pol roku i jeszcze nikogo stad nie znalazlam Szukam kolezanek na pogaduchy, spacery, zakupy i imprezy... Jesli ktoras dziewczyna mieszkajaca w Moss to czyta to zapraszam na PRIV. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
a ja szukam z Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok