Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Samotna pozna mężczyzne - na powaznie. - Norwegia

Czytali temat:
sebastian stromenski Slawek Slawko Grzegosz Stoklosa Damian Kowalski Akademiker Sivilarkitekt Marcin Drozdz roza roza Damian Wysocki Tomasz Moja Norwegia Marcin Marcin Edeczek Fredeczek miroo B ania721 Helena13 (1439 niezalogowanych)
1 Post
Irena kozłowa
(irenateneryfa)
Wiking
Witam . 36 latka , poważna , normalna kobitka , optymistka , wesoła , lekko puszysta pozna
poważnego , dojrzałego mężczyzne któremu dokucza samotnosc i też teśkni za tym czymś...
Nie musi być ani super przystojny , ani bogaty - normalny który wie czego chce w życiu .
dziękuję Irena irena_0403@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Przepraszam Cie Irenko,ale tu sa sami przystojni sami bogaci i wszyscy sa super bajer poprostu same debesciaki i malo tego my wszyscy co do jednego wiemy czego w zyciu chcemy



Apropos to gdzie w tej pikniutkiej Norwegi mozna spotkac takie cacuszko jak ty bo cosik miejscowosci nie doczytolek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
a może Irek cie zechce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
M N
(MareckiMarecki)
Stały Bywalec
irenateneryfa napisał:
Witam . 36 latka , poważna , normalna kobitka , optymistka , wesoła , lekko puszysta pozna
poważnego , dojrzałego mężczyzne któremu dokucza samotnosc i też teśkni za tym czymś...
Nie musi być ani super przystojny , ani bogaty - normalny który wie czego chce w życiu .
dziękuję Irena irena_0403@wp.pl


Czasami jestem samotny i tęsknie za , ale mam już dwie i dlatego już nie jestem bogaty . Przykro mi , ale nie stać mnie na trzecia . Pozdrawiam i życzę powodzenia w polowaniu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Przemko napisał:
tu sa sami przystojni sami bogaci i wszyscy sa super bajer poprostu same debesciaki

dokladnie , przykro mi , ja podziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Ostatnio po forum lata jakis temat ze Polak zgwalcił no totalny niedojeb co on czytac nie potrafi,czy nie ma konta na naszej piknej Mojej Norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
a tam zaraz zgwalcil
marzenia scietej glowy
zwarzywszy na jej bardzo wyjatkowy typ urody
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
A no tak uciekła mu.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
wojtek mioduszewski
(wojtekmiodek)
Wiking
dobry wieczor,mam na imie Wojtek i milo byloby sie poznac,napiszesz smsa lub zadzwonisz?moze wiadomosc na moj profil? 96816716 wojtek,miej mily dzien))))...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Agnieszka Agnieszka
(agula8181)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok