Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1406 niezalogowanych)
5 Postów
Marcel L-win
(MarcinOppland)
Wiking
A na co w ogłoszeniach. Tu chce zrobic zamieszanie. A jak coś nie pasi to zawsze możesz skasować posta . 5iona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Jednak palenie niektórym nie służy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MarcinOppland napisał:
jakie 21 lat? Mam 30sci kołQ... A widzę że grubo się tu dzieje po moim wpisie...

Jaka nowomowa kolQ Snakker du polsk? Ad. pogrubiony tekst, to jakis dialekt, narzecze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Początkujący
z przed ilu lat to zdjęcie??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Zapomniales dopisac ze od 13 roku zycia codziennie palisz min. 2 blanty
Tak mowi Twoja facjata..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(kurnikx)
Wiking
Prodiz napisał:
Te, napisz sobie w ogloszeniach o.O


Te, moderator posrany, a może zamiast się czepiać dać przykład jak się na forum zachowywać... Wiem, wiem, to jest właśnie ten przykład.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
kurnikx napisał:
Prodiz napisał:
Te, napisz sobie w ogloszeniach o.O


Te, moderator posrany, a może zamiast się czepiać dać przykład jak się na forum zachowywać... Wiem, wiem, to jest właśnie ten przykład.



Ping....pong is that You ........?????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(kurnikx)
Wiking
flink napisał:
kurnikx napisał:
Prodiz napisał:
Te, napisz sobie w ogloszeniach o.O


Te, moderator posrany, a może zamiast się czepiać dać przykład jak się na forum zachowywać... Wiem, wiem, to jest właśnie ten przykład.



Ping....pong is that You ........?????


Słuchaj synku, na wymioty aż zbiera, jak tak łazisz i konformistycznie wpisujesz się w aktualne trendy na forum. To, że se Zacka za awatara przyjąłeś to groteska. Trzeba jeszcze mieć odpowiedni charakter. Myślałem może że mógłbyś być takim Jankiem z Pancernych, ale Gajos też ma charakter.
Ty się raczej tu spódnic babskich trzymaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
409 Postów

(flink)
Wyjadacz
kurnikx napisał:
flink napisał:
kurnikx napisał:
Prodiz napisał:
Te, napisz sobie w ogloszeniach o.O


Te, moderator posrany, a może zamiast się czepiać dać przykład jak się na forum zachowywać... Wiem, wiem, to jest właśnie ten przykład.



Ping....pong is that You ........?????


Słuchaj synku, na wymioty aż zbiera, jak tak łazisz i konformistycznie wpisujesz się w aktualne trendy na forum. To, że se Zacka za awatara przyjąłeś to groteska. Trzeba jeszcze mieć odpowiedni charakter. Myślałem może że mógłbyś być takim Jankiem z Pancernych, ale Gajos też ma charakter.
Ty się raczej tu spódnic babskich trzymaj.


a jednak to ty, moze wrocilbys do swojego postu w zwiazku z Alexem nie odpowiadasz ludziom na pytania, !!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(kurnikx)
Wiking
flink napisał:
[quote]kurnikx napisał:
[b]
a jednak to ty, moze wrocilbys do swojego postu w zwiazku z Alexem nie odpowiadasz ludziom na pytania, !!!!!!!!!



Z jakimi ludźmi, synku?
Z patologią się w dyskusje nie wdaje, ale ty jeszcze jesteś za młody i głupi, żeby to wiedzieć.
I tylko dlatego cię trochę oszczędzam.
A teraz idź, podpisz się w swój niewyszukany lizusowski sposób - parę osób czeka na takich klakierów jak ty.

A jeśli chodzi o tamten wątek, to rzeczywiście mam ochotę tam wrócić, z tym że nie zrobię tego od dupy strony jak twój "ulubiony" Ping.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok