Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Czy ktoś w Molde również chciałby się poznać? :) - Norwegia

Czytali temat:
kuba siwinski Piotr Fiton Jarosław Woźniak Krystian Kuriata Przemek Klepacki Romuald Stachowicz Piotr Wolski Zbyszek Z. Grzegorz Siudak Lars 46 Ciekawski04 Pp Rafalzazdro (856 niezalogowanych)
6 Postów
Walentyna Juńska
(ptysiek89)
Wiking
Witam
Szukam jakiejś koleżanki, z którą mogłabym milo spędzać czas na spacerach, plotkach czy zakupach. Wiek bez znaczenia.
Również z chęcią, wraz z moim facetem, poznamy jakieś parki lubiące rozluźnić się w weekendy przy piwku
Czysto przyjacielska znajomość. Mam nadzieje, że uda mi się kogoś tu namierzyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Walentyna Juńska
(ptysiek89)
Wiking
Dlaczego niby unikac?
I czego żałowac?

Wydaję mi sie, że tutaj polacy jednak się szanuja gdy już na siebie wpadną. Fajnie miec kogos z kim można byloby pogadac, spędzic czas.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
ptysiek89 napisał:
Dlaczego niby unikac?
I czego żałowac?

Wydaję mi sie, że tutaj polacy jednak się szanuja gdy już na siebie wpadną. Fajnie miec kogos z kim można byloby pogadac, spędzic czas.


Fajnie miec, ale trzeba byc ostroznym, tak jest niestety:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
ptysiek89 napisał:
Witam
Szukam jakiejś koleżanki, z którą mogłabym milo spędzać czas na spacerach, plotkach czy zakupach. Wiek bez znaczenia.
Również z chęcią, wraz z moim facetem, poznamy jakieś parki lubiące rozluźnić się w weekendy przy piwku
Czysto przyjacielska znajomość. Mam nadzieje, że uda mi się kogoś tu namierzyć


PAmietaj, z istnieje jedna bardzo wazna zasada - oszustami, zlodziejami, przemytnikami, plotkarzami sa zawsze "ONI"! NIGDY "MY". To wlasnie ci ludzie robia Polsce zla opinie. Nalezy wiec byc ostroznym i ich unikac. Warto poszukac mlodych, inteligentnych ludzi o podobnym swiatopogladzie, ktorzy pietnuja ( w domu przy piwku)wybryki "morlokow"
Tacy ludzie ktorzy szanuja innych z definicji, zawsze placa podatki, kupuja alkohol w VM a zywnosc z Norge.
Samochodem zawsze jezdza z przepisowa predkoscia i wypowiadaja wywazone, politycznie poprawne sady( na forum MN). Wieczorem do snu czytuja Prousta lub Joyce`a. Przewaznie "Finnegans Wake" a ci mniej zdolni w tlumaczeniu Bartnickiego

Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
ptysiek89 napisał:
Dlaczego niby unikac?
I czego żałowac?

Wydaję mi sie, że tutaj polacy jednak się szanuja gdy już na siebie wpadną. Fajnie miec kogos z kim można byloby pogadac, spędzic czas.


Nie dalej jak 2 dni temu "ktos" napisal - ze "szacunek nalezy sie wszystkim ludziom" Wiec idac tym tropem, mozna domniemywac, ze Polacy sie szanuja...a przynajmniej powinni.
Oczywiscie nie bierz wszystkiego co tu przeczytasz z prawde objawiona,( no chyba, ze w subforum inzynier)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Walentyna Juńska
(ptysiek89)
Wiking
Cóż za pesymistyczne podejście. Chyba ten portal źle wplywa na ludzi, że każdy z dystansem patrzy na drugą osobe. A szkoda, bo przecież jesteśmy tu obcymi jakby nie patrzec i fajnie byłoby choc troszkę się odstresowac w milym towarzystwie
Więc może powtórze pytanie Ktoś ma ochotę się poznac? Ktoś w okolicach Molde?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Nie przejmuj się Wackiem i jego koleżką Gabrielem, to są dwaj znani awanturnicy, którzy lubią robić ferment i skaczą po forum i jada po wszystkich i po wszytkim jak się da. Żałosne dziwaki z kompleksem chowania się pod miotłą, nie potrafią nic innego robić tylko kłucą się i pouczają wszystkich dookoła. Takie "małe mądrale"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
agnieszka chodnicka
(aga23104)
Wiking
Nareszcie ktoś w Molde

To ja zapraszam na kawkę do siebie jak tylko wróce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
222 Posty
Pawel Kiełbasa
(Purii_id)
Stały Bywalec
Wacek1 napisał:
ptysiek89 napisał:
Dlaczego niby unikac?
I czego żałowac?

Wydaję mi sie, że tutaj polacy jednak się szanuja gdy już na siebie wpadną. Fajnie miec kogos z kim można byloby pogadac, spędzic czas.


Nie dalej jak 2 dni temu "ktos" napisal - ze "szacunek nalezy sie wszystkim ludziom" Wiec idac tym tropem, mozna domniemywac, ze Polacy sie szanuja...a przynajmniej powinni.
Oczywiscie nie bierz wszystkiego co tu przeczytasz z prawde objawiona,( no chyba, ze w subforum inzynier)


Cieszę się, że temat szacunku (z jakiegokolwiek by to powodu nie było) tak zapadł Ci w pamięć.

A co do Molde, najlepiej jest przejść się do tamtejszej szkoły dla dorosłych (voksenopplaeringssenter) i wywiesić stosowne ogłoszenie. Zapewne znajdzie się masa chętnych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
991 Postów

(Wacek1)
Maniak
Purii_id napisał:
Wacek1 napisał:
ptysiek89 napisał:
Dlaczego niby unikac?
I czego żałowac?

Wydaję mi sie, że tutaj polacy jednak się szanuja gdy już na siebie wpadną. Fajnie miec kogos z kim można byloby pogadac, spędzic czas.


Nie dalej jak 2 dni temu "ktos" napisal - ze "szacunek nalezy sie wszystkim ludziom" Wiec idac tym tropem, mozna domniemywac, ze Polacy sie szanuja...a przynajmniej powinni.
Oczywiscie nie bierz wszystkiego co tu przeczytasz z prawde objawiona,( no chyba, ze w subforum inzynier)


Cieszę się, że temat szacunku (z jakiegokolwiek by to powodu nie było) tak zapadł Ci w pamięć.

A co do Molde, najlepiej jest przejść się do tamtejszej szkoły dla dorosłych (voksenopplaeringssenter) i wywiesić stosowne ogłoszenie. Zapewne znajdzie się masa chętnych...


I ja sie ciesze. Moze nie sam szacunek, a implikacje jakie wynikaja z badan, ktore przedstawiles. Aktualnie czytam o tym na kilku medycznych portalach. Brak mi tylko badan nad "ciemna strona mocy" I prawdopodobnie nieliczna grupa, ktorzy odczuwaja inaczej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok