Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam znajomych z arendal - Norwegia

Czytali temat:
Milena Orylska Katarzyna Caputa (1538 niezalogowanych)
2 Posty
radoslaw kolowrocki
(vikingpl)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
ewa gg
(czarymary)
Nowicjusz
No ja mieszkam w Arendal! Zadko tu zagladam,zostawiam maila; cytopyge@com
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Rafał Goral
(housexy)
Wiking
Ja też mieszkam w Arendal i wg mnie naljepsze są tutaj imprezy. Castelle rządzi. Ktoś chce wpaść. Party House na wzgórzu czeka)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
housexy napisał:
Ja też mieszkam w Arendal i wg mnie naljepsze są tutaj imprezy. Castelle rządzi. Ktoś chce wpaść. Party House na wzgórzu czeka)

hehehehehehehehheh

W Arendal najlepsze imprezy ?????

Chamy parkuja traktory pod klubem, dziołchy troszeczke brzydsze od gówna, klimat jak w Grubej Kasce 25 lat temu

Prosze was ziomki, nie reklamujcie tego syfu

Chcecie sie zabawic ? polecam Krs, choc ostatnio tez farmaboys rządzą
Ten arendal to wiocha jakich mało.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Rafał Goral
(housexy)
Wiking
hahaha ostrooo ciśniesz.... ale ludzie z krs co tydzien do nas przylatuja na chate żeby pobawić i wpadnąć do portu. I tutaj naprawdę ściemy nie wale. Nie wiem czy byłeś no ale ja tam traktora nie widziałem. hehehe powiem CI że naprawdę muza rządzi i potwierdzi to każdy kto był. Wpadniesz to zobaczysz co tzn się zabawić. Ja polecam bo co tydzień widzę inne twarze więc impreza na pewno się podoba. A tym bardziej, że spotykam naszych rodaków i naprawdę fajnie balują)) pozdroo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
radoslaw kolowrocki
(vikingpl)
Wiking
hehehe nie wiem jak Ci sie moga podobac klimaty Krs dla mnie kicha . Hawana- lipa muza za duzo skosnookich , Penthouse tez kicha jakis dziwny house malo miejsca, Kick to juz zupelnie tragedja, jak w remize na jakiejs wiosce ,ale plus za to duza impreza no i Tollbuten polecam dobra muza ale nie ma miejsca, jak szprotki w puszce .A Castelle w Arendalu to dobre techno i house, moze to nie miasto ale fajni ludzie fajny klimat polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Zbigniew Latosinski
(ZbigniewLatosinski)
Wiking
Ja mieszkam w Kristiansand,ale co do imprez to wybieram sie do Arendal....lepsza bania inne twarze i co tydzien inne i nie widac chinoli w Kris kicha...a domek na wzgorzu jest w cipe...impreza sie nie konczy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Zbigniew Latosinski
(ZbigniewLatosinski)
Wiking
chlopie chyba wstales lewa noga

marianekk napisał:
housexy napisał:
Ja też mieszkam w Arendal i wg mnie naljepsze są tutaj imprezy. Castelle rządzi. Ktoś chce wpaść. Party House na wzgórzu czeka)

hehehehehehehehheh

W Arendal najlepsze imprezy ?????

Chamy parkuja traktory pod klubem, dziołchy troszeczke brzydsze od gówna, klimat jak w Grubej Kasce 25 lat temu

Prosze was ziomki, nie reklamujcie tego syfu

Chcecie sie zabawic ? polecam Krs, choc ostatnio tez farmaboys rządzą
Ten arendal to wiocha jakich mało.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Adrian Muszynski
(Strzala8)
Wiking
Witam.
Też szukam znajomych.
Arendal, Tvedestrand, Risør

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok