Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
beauty napisał:
B.K. napisał:
...jest takie cos jak godnosc osobista...poszanowanie siebie jaki rowniez szacunek do innych...Eeeeeeee............tam............... tzw. "GODNOSC"
to tylko teoretyczne "wydziwianki" dla PRZEKWITLYCH niewiast!!!

Nigdy jeszcze sie nie spotkalam sie z sytuacja,
gdzie zdrowa "maciczka" nie zareaguje
NA DUZA KASIORKE!!!

Nie uprawiajmy "dziecinady".
.


jesli juz,,NIEPRZEKWITŁA,,niewiasto to mylisz pojecia bo ostatnio mowa jest o czerpaniu przyjemnosci z zycia i seksu bez zachamowan ale nie za kase..to jest odrebny watek...
jak chcesz błysnąc to czytaj ze zrozumieniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
RafalJ napisał:
beauty

racja i wcale nie mowie ze to ze dziewczyna leci na kase jest zle. Kazda dziewczyna ma inne priorytety a te sie zmieniaja z wiekiem. Najwazniejsze dla kobiety jest bezpieczenstwo finansowe dla siebie samej i jej dzieci (czy tez przyszlych dzieci) i to jest zrozumiale normalna rzecz. Ale jak slysze od takiej ze ta co bez gratyfikacji (czy tez z) i dla przyjemnosci uprawia sex sie nie szanuje to mi sie noz w kieszeni otwiera. I wtedy probuje uswaidomic takiej ze tak naprawde to nie ma zadnej roznicy miedzy nia a taka co uprawia sex za darmo/pieniadze.


no coz czyli wypada mi tylko ci zyczyc powodzenia i szczescia....no bo chyba takie głupstwa jak docinki kolegów napewno by cie nie ruszały...i napewno nie miałoby dla ciebie znaczenia,ze twoja przyszła małzonka upawiała seks z połowa miasta,wiekszoscia kolegów i znajomych...ale tylko dla przyjemnosci i wszak miała swiete prawo..a teraz bedzie robiła za,,dziwke,,dla osła aby miec zabezpieczenie finansowe dla swoich dzieci....nieuwazasz,ze kij ma dwa konce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
B.K. napisał:
...jak chcesz błysnąc to czytaj ze zrozumieniem...
Sorki, sorki........... nie pisalam "personalnie"
a jedynie w ujeciu "statystycznym"!!!
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Rafal J
(RafalJ)
Wiking
B.K.

Odnosze wrazenie ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem tego co napisalem.
Ja w zyciu nie nazwalbym kobiety dziwka,szmata ...itp cokolwiek by on nie robila. Kazdy ma swoje powody aby robic to co chce.
Chcialbym zauwazyc to zo wy kobiety najczesciej nazywacie dziewczyny ktore robia to co chca dla przyjemnosci dzikwami, szmatami, kurw.., zdzirami i dlatego uzylem takiego a nie innego pojecia aby pokazac wlasnie tym co tak uwazaja ze wcale nie sa od nich inne i same wlasnie sie nie szanuja jezeli przyjmuja taki a nie inny tok myslenia. W zadnym przypadku nie jest to moja opinia na temat kobiet. Kocham kobiety i szanuje je jakiekolwiek by one nie byly. Z toba wlacznie.

A pleta jest taka zeby zyc na wlasny sposob i zgodnie z wlasnymi przekonaniami jakiekolwiek by one nie byly oraz nie oceniac innych. Jezeli tobie pasuje zycie takie ktore w tej chwili masz i robisz co lubisz robic czy tez uwazasz ze nigdy nie przekroczylabys pewnych barier i czujesz sie z tym wspaniale to super i chwala tobie za to i ja ci zycze jak najlepiej. Ale prosze nie oceniaj innych po tym co robia. Zostaw to dla siebie. Uszanuj druga osobe.

Mimo wszystko zycze milej nocy pelnej erotycznych fantazji bo kazdy je ma tylko nie kazdy potrafi je urzeczywistnic ;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
beauty napisał:
B.K. napisał:
...jak chcesz błysnąc to czytaj ze zrozumieniem...
Sorki, sorki........... nie pisalam "personalnie"
a jedynie w ujeciu "statystycznym"!!!
.


,,statystycznie,,to coraz wiecej samiczek wybiera zycie singli i ma gdzies mała czy duza kasiorke....ba potrafi nawet zapłacic za te erotyczne przyjemnosci...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Dawid krol
(Hilewog)
Nowicjusz
Witaj,chetnie Cie poznam robert.sarmak@onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Andrzej K
(oslo30)
Nowicjusz
jestem chetny gg 9065857
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafal M
(rafal1977)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
115 Postów
B B
(SHREKI)
Początkujący
hahahahahaha,
straznicy i strazniczki moralnosci,
kazdy ma prawo dawac d..y jak chce i komu chce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok