Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Hej! - Norwegia

Czytali temat:
monika1011 nowakowska (370 niezalogowanych)
5 Postów

(lkmetall)
Wiking
Hej! Jestem tutaj nowy, pragnę się przywitać i Wszystkich gorąco pozdrowić! Witam zatem i pozdrawiam Was gorąco!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
lkmetall napisał:
Hej! Jestem tutaj nowy, pragnę się przywitać i Wszystkich gorąco pozdrowić! Witam zatem i pozdrawiam Was gorąco!
Witamy witamy ...
o zdrowie się nie pytamy ...
bo wiadomo na pewno , że takowe jezdddd...
---
Niemniej Napisz coś o Sobie Samym , co tu porabiasz ? .
Gdzie mieszkasz i tak Tam Ogólnie .
---
Pamiętaj jedynie by przy odpowiedzi , nie naciskać czasami w jakikolwiek sposób na REKLAMĘ , która Może pojawić się między postami , wtedy zakładany jest Nowy Temat w Przestrzeni Forumowej ...
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Ewelina K
(Nyancat)
Wiking
Witaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
98 Postów
Ladne po Mezu
(ambra)
Początkujący
hej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(lkmetall)
Wiking
Dzuiękuję za miłe przjęcie! Jestem tutaj od stycznia i pracuję na budowie w Moss, jako zbrojarz.(Budownicto). Norwegia to b.ładny kraj. W dużej mierze przypomina mi Szwecję (chodzi mi głównie o krajobraz). Do tutejszych zasad i praw powoli zaczynam się przyzyczajać, choć powiem, że nie jest to takie proste. Mieszkam na razie w Sarpsborg'u wraz z kilkoma kolegami z pracy, ale bardzo pragnę wynająć sobie jakiś niedrogi pokoik lub mały domek w okolicy, tak aby mogła do mnie dołączyć moja żona. Mam nadzieję, że nasze plany się kiedyś spełnią. Pozdrawiam Was wszystkich! 3majcie się!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
no my sie trzymamy,a tobie powodzenia w przyzwyczajaniu i zbrojeniu....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok