Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

OSLO jakieś chętne na babski wieczór ?! - Norwegia

Czytali temat:
Sławomir Kurczakowski byczek81 (609 niezalogowanych)
5 Postów
neti neti, żant
(zanetaneti)
Wiking
Witam wszystkie panie z Oslo i okolic,,, Może to nienajlepsza pora przez to wszystko co sie teraz dzieje wokół nas,ostatnie wydarzenia, tragedie ale to nie powinno byc ograniczeniem życia towarzyskiego!!!! tak z nudów pomyslałam, że fajnie byłoby wyjsc gdzieś na miasto z rodaczkami napić sie kawki i poplotkowac,,, od pol roku mieszkam w Oslo i jeszcze nie miałam przyjemnosci nigdzie wyjsc żeby spedzic fajny wieczór z fajnymi kobietkami. Wiek nie istotny obowiazkowe poczucie humoru i otwartość na kontakty SIEDZENIE z moim facetem każdego dnia przed TV doprowadza mnie juz do histerii musze wyjsc gdzies z ludzmi i do ludzi ,,, KTOŚ CHĘTNY ???!!! pozdrawiam

dane kontaktowe
Skype zanetaneti
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
zanetaneti napisał:[/b]
...SIEDZENIE z moim facetem każdego dnia przed TV doprowadza mnie juz do histerii musze wyjsc gdzies z ludzmi i do ludzi ,,, KTOŚ CHĘTNY ???!!! pozdrawiam

a nie lepiej faceta zmienić????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jasta jeżeli mu zapachnie kapustą albo ogórkami to czasem ma przebłyski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
sztywnieje???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
neti neti, żant
(zanetaneti)
Wiking
przestańcie faceci z tym siedzeniem przed tv to taka metafora,,, hehhh ja tu towarzysko autodestrukcyjny zyciowy dramat przechodze a wy mi tu z kapusta i ogórkami życie urozmaicacie,,,, hehhh a poza tym tytuł był babski event tak wiec thank you LADIES 4 answer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Natalia Rakowska
(Nati_87)
Wiking
hej jesli nadal masz ochote poznac "ciekawych" ludzi to zapraszam na forum - "Koleżanki poszukuję okolice Lillestrom ". Spotkanka zwykle odbywaja sie w Strømmen, miasto niedaleko Oslo. Jest naprawde przesympatycznie serdecznie zapraszam i dołącz do nas jak najszybciej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok