Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polska położna w szpitalu w Kristiansand - Norwegia

Czytali temat:
16 Postów
Wiking
Witam.
Z przyszłymi i obecnymi mamami w Kristiansand i okolicach chciałabym się podzielić informacją, że od niedawna w szpitalu w Kristiansand pracuje polska położna. Ja rodziłam 2 tygodnie temu swoje pierwsze dziecko i byłam mile zaskoczona kiedy po porodzie przyszła polska jordmor. Bardzo dobrze się mną zajęła, pomogła w wielu kwestiach, a wczoraj była u mnie na wizycie prywatnej w domu, obejrzeć maluszka i mnie.
Jeżeli któraś z mam jest zainteresowana udzieleniem szczegółowych informacji, np. nr telefonu to zapraszam na priv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
iwona wachowska
(wachowskis)
Wiking
Witam serdecznie ! chcialam zapytac o ta polska polozna ewentualnie polska ginekolog. moja corka jestw ciazya poniewaz niedawno przyjechala i personal ma tylko tymczasowy a kody nie chca wejsc na stronie do rejestracji lekarskiej , pewnie przyjdzie nam isc prywatnie do ktorejs z nich.poprosze o numer telefonu lub kontakt do tej Pani. Pozdrawiam Iwona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok