Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Maria W Sylwia Zadara Matt93 kamillllll (10504 niezalogowanych)
4 Posty
Rafal Racko
(rackorafal)
Wiking
Proponuje Leoslekeland --> leoslekeland.no/
John G. Mattesons veg 4
0687 Oslo
w piatek 04.04.2014 od godziny 16.30
Wejscie jest darmowe dla rodzicow i dla dzieci do (chyba) 2 lat tez...
za parking sie placi ok 15 koron za godz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
Heja,

Jakos piatek teraz to mi nie za bardzo pasuje, ale jeszcze postaram sie podejsc

A......prosze dziewczyny napiszcie ile czasu czekalyscie na Beciokwe tutaj z Navu???
Ja zlozylam papiery tydzien temu i zastanawiam sie na kiedy planowac wilekie zakupy

Czy dostalyscie od razu pieniadze, czy na poczatku informacje od nich o tym, ze takie pismo wplynelo i blablabla???

Beda wdzieczna za informacje

Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Nowicjusz
Fajna propozycja tylko, ze moj synek ma 3 miesiace i raczej kolorowy plac zabaw to jeszcze dla niego za duze wyzwanie Leprzy byłby spacerek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
heja Dziewczyny,

CZy ktoras z Was zamawiala paczke z Babyglede???
JA ja zamowilam ale zastanawiam sie jak jest pozniej z tymi ksiazkami, ktore ponoc przychodza do domu. Czy to prawda? jakos nie spojrzałam ze babyglede to Tanum Bokklubber.
Wydaje mi sie ze przy rejestracji odchaczylam zeby nie dostawac od nic niczego, hm...

Czy ktoras z Was ma takie doswiadczenie z tymi babypakami, wszystkie fajnie sa obisane na stronie:
mammanett.no/baby/gratis a ta o ktorej ja pisze to 1 Mammabox

dajcie znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
AnkaOslo z
(AnkaOslo)
Wiking
hmm....cisza jakas nastala na formu, a jeszcze mam pytanie o polozna, czy o ginekologa tutaj, Wiem ze jest Dr Szczesny i sa tak rozne opinie na jego temat, ze Az ciezko mi wysnus jeden wniosek. A macie moze jakies informacje o Polskiej poloznej, ktora przyjmuje w Klefcie?
Wiem ze prowadzi szkole rodzenia, miala sie odbyc teraz, ale ponoc malo chetnych i czekam na nastepny termin.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
I M
(Tika85)
Wiking
Jakaś Mamusia chętna na spacerek , i pogaduchy .....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 17  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Beata B.
(BettiB84)
Wiking
Agnieszka27 napisał:
Ja jestem z okolice Jessheim .6 tydzien ciazy ,mam lekarzy w Oslo z checia sie spotkam


Hejka

Po wpisie wnioskuje ze jestesmy w podobnym "stadium" hehe w jakim szpitalu rodzisz? zdziwilam sie troszke ze jestes z okolic Jesheim, a lekarzy masz w Oslo ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok