Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Potworny ból:( - Norwegia

Czytali temat:
Radoslaw O Maja Sokołowska (1023 niezalogowanych)
31 Postów
Katarzyna K.
(katarzyna87)
Nowicjusz
Witam Wszystkie mamuśki i przyszłe mamuśki) Ja jestem tą przyszłą. Jestem w 34 tygodniu i dotychczas było wszystko w porządku. Czułam się świetnie prócz ogólnego zmęczenia. Od ok 3 dni zmagam się z potwornym bólem całej lewej nogi w nocy. Ból jest tak przeszywający że nie mogę spać, przewrócić się z boku na bok nie wspominając o wstaniu do toalety - zawsze kończy się tak samo płaczem. Z tego co wyczytałam na in internecie jest to najprawdopodobniej rwa kulszowa, która często dotyka kobiety w ciąży. Czy któraś z Was miała coś podobnego?? Jak sobie radzić z tym bólem?? Tabletek nie chce brać a co do maści to też nie bardzo wiem która by mi pomogła a co najważniejsze nie zaszkodzi mojemu dziecku . Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc bardzo proszę. Dodam że ból dokucza mi tylko w nocy gdy rano wstaję rozchodzę się ból jest mniej odczuwalny i pozwala na normalne funkcjonowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
177 Postów
Stały Bywalec
Ja tez mialam straszne bole nogi w nocy i powiem wiecej....nie minely od razu po porodzie.... dopiero jakos po miesiacu:/ nie pociesze Cie i nie doradze bo kazdy przypadek moze byc inny:/ jedyne co to skonsultuj to z lekarzem lub polozna-moze oni Ci cos doradza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Katarzyna K.
(katarzyna87)
Nowicjusz
Dziękuję AK83. Poczekam jeszcze z 2 dni max i jak nie przejdzie to będę musiała się wybrać do tego lekarza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
katarzyna87 napisał:
Dziękuję AK83. Poczekam jeszcze z 2 dni max i jak nie przejdzie to będę musiała się wybrać do tego lekarza.

hey katarzyna87 i ja tak miałam ,wiem co czujesz bo to jest przerażający ból mnie to złapało w 37 tygodniu ciąży w szpitalu więc byłam sprawdzana pod każdym kątem ,powiem Ci ,że nic na to nie mają po prostu płód uciska na jakieś nerwy ..
w ostatnim tygodniu nawet nie wstawałam z łóżka i tak jak napisała poprzedniczka ból po porodzie nie ustępuje tz.jest o niebo lepiej ale przy np.podnoszeniu nogi boli zanim wróci wszystko do normy
radę mam dla ciebie próbuj robić coś takiego jak świeca oczywiście w miarę możliwości nogi opierając na ścianie i unieść tyłek wystarczy kilka cm,możesz pod biodra podłożyć poduszkę i tak sobie pobyć ile poczujesz że trzeba (nie wariuj )
zmienisz tym samym grawitację dzidzi ,jesteś w 34 tyg.dziecko powinno może zmienić położenie
a ty poczujesz ulgę.
jeśli chodzi o lekarzy to raczej jest nie możliwe byś znalazła takiego co złapie za brzuch i wyjmie dziecko bo to musi być b.dobry lekarz ...
ja tak miałam ale dzidzia mi weszła pod żebra ból masakryczny wylądowałam na pogotowiu i trafiłam na super lekarza ,który złapał za brzuch i wyją dziecko inny pewnie by mnie położył na sali ...a tak od razu poszłam do domu
podejrzewam iż dzidzia będzie miała trochę cm..długości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Katarzyna K.
(katarzyna87)
Nowicjusz
Izzy to mnie pocieszyłaś Czyli po prostu jestem skazana na ten ból. Pocieszam się w myślach że to ostatnie 6 tyg a może nawet i nie (albo i więcej) więc chyba jakoś dam rade. A tak bardzo się cieszyłam że podczas całej ciąży czułam się bardzo dobrze a tu proszę taka niespodzianka przy końcu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów
Radoslaw O
(radekradek77)
Nowicjusz
ja mam taki bol od tygodnia i tez w lewej nodze ale to dlatego ze zlamalem jakas kosc w stopie.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
katarzyna87 napisał:
Izzy to mnie pocieszyłaś Czyli po prostu jestem skazana na ten ból. Pocieszam się w myślach że to ostatnie 6 tyg a może nawet i nie (albo i więcej) więc chyba jakoś dam rade. A tak bardzo się cieszyłam że podczas całej ciąży czułam się bardzo dobrze a tu proszę taka niespodzianka przy końcu

no popatrz i ja się cieszyłam bo po lesie skakałam w 9 mc straszne to ale cóż ja przeżyłam i ty przeżyjesz
powiedz lekarzowi jak najbardziej ale ja miałam tak ,że zaproponował jakiś zastrzyk a raczej naszczy kiwanie przy miednicy i poinformował mnie ,że może nie zadziałać albo na krótko więc podziękowałam
lekarz raczej musi zobaczyć co Ci się tam stało, mnie troszeczkę dziwi ,że masz to w 34 tc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1189 Postów

(Izzy)
Maniak
radas napisał:
ja mam taki bol od tygodnia i tez w lewej nodze ale to dlatego ze zlamalem jakas kosc w stopie.pozdrawiam

wróć z problemem jak połamiesz kilka kości a jedna to pikuś
oczywiście nie życzę Ci nic złego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok